İşleri inovasyonla büyütmek

Enabling business growth through innovation

Canon'un profesyonel baskı portföyündeki son yenilikler, Avrupalı müşterilerin işlerini canlandırmalarına ve büyütmelerine yardımcı oluyor.

Canon imagePRESS C7011VP ve C7011VPS serisi, renkli üretim ortamları için hem ticari hem de şirket içi baskı departmanlarına Canon'un dijital baskı teknolojisindeki son yenilikleri sunuyor. Olağanüstü hız ve kalite sağlayan yeni RIP teknolojisi sayesinde daha fazla son işleme cihazıyla uyumlu olan yeni seri, müşterilerin daha geniş bir uygulama yelpazesinde üretim yapmalarına ve hizmet sunumlarını genişletmelerine olanak tanıyor. Yeni modeller aynı zamanda, dijital renkli baskıların tutarlı ve kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlayan ve üstün görüntü kalitesi sunan yenilikçi i1 Process Control renk yönetim aracını içeriyor.

Yeni Canon varioPRINT 135 serisi (eski adıyla Océ VarioPrint DP Serisi); Canon varioPRINT 110, varioPRINT 120 ve varioPRINT 135'ten oluşuyor. Benzersiz DirectPress, HeatXchange ve EnergyLogic teknolojileriyle hafif ve orta siyah beyaz üretim pazarına tutarlı kalite ve çevresel faydalar sağlıyor. Yeni son işleme seçenekleri ve yeni Océ PRISMAsync denetleyici, müşterilere daha fazla uygulama esnekliği ve verimlilik artışı sunuyor.

Canon imagePRESS 1135+ serisi; Canon imagePRESS 1110+, imagePRESS 1125+ ve imagePRESS 1135+'dan oluşuyor. Canon imagePRESS C7011VP ve C7011VPS serisiyle aynı teknoloji platformunu kullanan yeni seri, benzer seviyede güvenilirlik ve istikrar sağlıyor. Bu yeni seri, Canon'un orta hacimli üretim baskı makinelerinin evriminin son halkası olma özelliği taşıyor. Seri, iki güçlü EFI Fiery denetleyici ve zengin son işleme seçenekleri sayesinde üretim ortamlarının olmazsa olmazı olan tutarlı yüksek görüntü kalitesi, verimlilik artışı ve güvenilirlik sağlıyor.

Océ VarioPrint 6000 Ultra Serisinin başarısını devam ettiren yeni Océ VarioPrint 6000+ Serisi, gelişmiş medya yönetim özellikleri ve daha fazla esneklik sunuyor. Ebatları 350 mm x 500 mm'ye kadar olan kağıtları destekleyen yeni kağıt girişi modülü (PIM-A1), ofsetten dijitale geçmek isteyen kitap matbaaları için ideal bir çözüm sunuyor. Opsiyonel çift kağıt tepsisi, A4 yaprak sayısını 4600'den 8000'e çıkararak müşterilere daha uzun süreli gözetimsiz baskı avantajı sağlıyor.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.