Canon for Business İçgörü ve İlham Kaynağı Oldu

business

Mayıs 2014'te 2600 Canon müşterisi Canon for Business'a davet edildi. Canon müşterileri için özel olarak tasarlanan bu benzersiz etkinlik, işlerini büyütmek için yeni fikirler ve fırsatlar bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyordu. Almanya'nın Poing kasabasındaki şirket tesislerinde düzenlenen Canon for Business etkinliğinde ziyaretçiler, mevcut müşterilerine daha fazlasını sunmaları ve yeni müşteriler kazanmaları için Canon'un kendilerine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenme fırsatı buldular.

Canon’un 2014 İçgörü Raporu sonuçlarının ilk kez paylaşıldığı etkinlik, ziyaretçilerin baskı müşterilerinin ihtiyaçlarını ve müşterilerin beklenti ve gereksinimlerini daha iyi karşılamak için hizmetlerini nasıl geliştirebileceklerini anlamalarına yardımcı oldu. Ziyaretçiler etkinlik boyunca matbaalar için pazarlamadan multimedya fırsatlarına kadar uzanan ve her biri BHS'lere geleceğe dönük fikirler vermeyi amaçlayan farklı konu başlıklarının ele alındığı seminerlere katıldı. Önemli konuşmacıları arasında başarı hikayelerini paylaşıp pazardaki deneyimlerini anlatan müşterilerin de bulunduğu etkinlik, tartışma ve fikir alışverişleri ile katılımcılarına tam bir forum ortamı sundu.

Organizasyon ziyaretçilere içgörü ve ilham sunmasının yanında bu etkinliğe özel olarak görücüye çıkarılan yeni teknolojileri ve sorunsuz çalışma süresiyle üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiş bir dizi destek aracını da deneme imkanı sağladı. Canon ayrıca yeni çevrimiçi portalı Digital Dimensions'ı tanıttı ve müşterilere hem Grafik Sanatlar hem de Şirket İçi baskı ortamları için Essential Business Builder Program ve İş ve İnovasyon Taramaları ile işlerini nasıl geliştirebileceklerini keşfetme fırsatı sağladı.

Canon’un yeni dijital renkli tabaka dijital imagePRESS C800 serisinin yanı sıra yeni sürekli formlu baskı makineleri Océ ImageStream 3500 ve Océ VarioStream 4000 de etkinlikte lanse edildi. Ziyaretçiler ayrıca Canon'un üst düzey imagePRESS ve giriş düzeyindeki sürekli form teknolojileri arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan yeni Canon mürekkep püskürtme teknolojisi "Project Niagara"nın özel sanal tanıtımını izleme şansı yakaladı.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.