Canon çok yönlü, geniş format grafik sanatı uygulamaları için yeni Océ ColorWave yazıcıları lanse etti

Canon, her ikisi de sadece yazıcı ve çok işlevli seçeneklerine sahip olan iki yeni yüksek performanslı renk sistemini lanse etti: çalışma gruplarına özel Océ ColorWave 500 ve geniş grafik sanatları uygulamaları için tasarlanan Océ ColorWave 700.

Yazıcılar rulo bazlı ortama anında kuruyan ve suya dayanıklı baskılar yapması gereken baskı hizmeti sağlayıcıları, şirket içi veya uzak çalışma grupları ve merkezi baskı odalarını destekleyen birçok yüksek kaliteli uygulamaya olanak tanımak için tasarlandı.  Her iki yazıcı da yüksek hızlı tonerli baskı, standart ve özel taban maddelere mükemmel yapışkanlık, daha yüksek baskı kalitesi ve temiz tekrar dolum sağlamak için Océ CrystalPoint teknolojisinin en yeni sürümünü kullanıyor.

Océ ColorWave 500 üretim, mimari, inşaat, tasarım ve reprografi sektörlerindeki CAD, GIS ve üretim uygulamalarını desteklemek için tasarlandı.

Océ ColorWave 700, reprografi, tabela ve teşhir baskısı sağlayıcı şirketleri ile perakende, konaklama, POS, eğitim ve devlet sektörlerindeki kurum içi baskı uygulamaları da dahil olmak üzere daha yüksek baskı hacmine ihtiyacı olan iş alanlarına hitap ediyor.  Yazıcıda özel malzeme için optimizasyon süreçli gelişmiş ortam işleme özellikleri bulunuyor. Kalınlığı 0,8 mm'ye kadar olan ortamları destekleyen sistem, kanvas, duvar kağıdı ve reklam baskısının da dahil olduğu eşsiz sayıdaki grafik uygulama için uygun bir seçenek teşkil ediyor.

Her iki yazıcıda da bulut entegrasyonu, çoklu kullanıcı desteği, güvenli iş akışı, opsiyonel yerleşik tarayıcı ve bir dizi entegre çıkış seçenekleri bulunuyor.  Tek seferde en fazla altı farklı ortam rulosu yüklenebilen yazıcı, arada ruloları değiştirmek zorunda kalmadan birçok farklı işi yapabiliyor.  Çift sabit sürücü ve hızlı işlemciler dosya işlemeyi hızlandırırken, otomatik ortam algılama ve görüntüleme cihazı bakımı baskı kalitesini artırıyor ve servis ihtiyacını azaltıyor.

Canon Avrupa Geniş Format Baskı Grubu Müdürü Yuichi Miyano, "Canon Océ ColorWave 500 ve 700'ü başarılı iş akışlarını düşünerek tasarladı." dedi. "Her iki yazıcı da mümkün olan en küçük alanda mümkün olan en yüksek üretkenlik felsefesi üzerine inşa edildi. Böylece minimum kullanıcı eğitimiyle ve hemen hemen her iş ortamında olağanüstü sayıda yaratıcı uygulamayı üretebiliyorlar. Müşterilerimiz tam renkli teknik çizimler ve resimlerden büyük ölçekli poster kampanyalarına kadar her türlü işleri için şimdiden ColorWave yazıcıları merkezi iş istasyonları olarak kullanıyor. Océ ColorWave 500 ve Océ ColorWave 700, kişiselleştirilmiş duvar kağıdı baskısı gibi daha fazla potansiyel uygulama ekleyerek bu büyük başarıyı genişletiyor.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.