CRD'de başarı ile iş başarısı arasında bağlantı kurmanın sırrı

The secret to linking CRD success to business success

Canon, Essential Business Builder Program kapsamında Merkez Reprografik Departmanları (CRD'ler) için bir dizi baskı yönetimi kılavuzu yayınladı.

CRD (Merkez Reprografik Departmanı) Performance Enhancement Essentials (Performans Artırma Esasları) başlığı altında toplanan kılavuzlar, CRD'lerle ilgili bağımsız araştırmalardan elde edilen bulgulara ve CRD yöneticileri, baskı hizmeti müşterileri ve sektör gözlemcileriyle yapılan derinlikli sohbetlere dayanıyor.

Bu kılavuzlar, kuruluşların CRD performanslarını ve etkinliklerini artırmalarına ve modern CRD yönetiminin önemli alanlarında hem stratejik hem de pratik öneriler sunmalarına yardımcı olacak birer kaynak olarak oluşturuldu.

Kılavuzlar, bir yandan maliyetleri düşürürken diğer yandan da baskı ve genel iletişim alanında verimlilik, kalite ve değeri artırarak CRD'lerin nasıl kendi kuruluşlarının iş başarılarının ayrılmaz bir parçası olabileceğini ele alıyor.

Bu kılavuzlar CRD'lere, departmanın kuruluşa katkısını nasıl gösterebileceklerini ve üst düzey karar vericilerin dikkatlerini çekmek için neler yapabileceklerini de öğretiyor. Kılavuzlar, internetten baskı ve çapraz medya uygulamaları ile kurum içi son işlem gibi katma değerli hizmetlere olanak tanıyan gelişmiş dijital teknolojinin desteğiyle tasarım, baskı ve baskı satın alma süreçlerinin nasıl birleştirilebileceğini inceliyor.

Daha fazla bilgi için lütfen www.canon-europe.com/CRD adresini ziyaret edin

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.