Etkinlikler

Events

Cross Media 2013
23 – 24 Ekim, Business Design Centre, Londra | Crossmedialive.com

Cross Media 2013, yeni iletişim kanallarının genişleyen dizisini tek bir çatı altında topladı. Pazarlamacıların, yayıncıların ve basımcıların sahip oldukları fırsatların farkına varmasına ve çok kanallı kampanyalarla nasıl daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini keşfetmelerine yardımcı olmayı hedefledi.

Aralarında Canon sponsorluğundaki Baskı ve İnovasyon Salonu'nun da bulunduğu beş seminer salonu ile etkinlik, mevcut kanalları daha iyi öğrenmek isteyen pazarlamacılara, içerik teslimatı için yeni kazanç modelleri araştırmak isteyen yayıncılara ve hizmet yelpazelerini genişletmek isteyen matbaalara zengin bilgi edinme ve ağ oluşturma fırsatları sundu.

Canon'dan Andy Harris, Baskı ve İnovasyon Salonu'nda baskı değeri ve baskı uygulamalarının yatırım getirilerini değerlendirme konusunda bir sunum yaptı.

Business Insights
Kasım, İsviçre

Canon İsviçre, bir dizi Business Insights etkinliğine ev sahipliği yaparak Canon'un Görüş Raporu The Bigger Picture'dan (Büyük Resim) elde edilen araştırma bulguları hakkında müşterilere daha fazla bilgi edinme şansı sunacak.

Etkinlikler ayrıca çapraz medyanın büyümesiyle ortaya çıkan iş fırsatlarına mercek tutacak ve yakın zamanda piyasaya çıkan İş ve İnovasyon Taramasını tanıtacak. Bu iş analizi aracı, Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının hızla değişen pazar karşısında iş stratejilerini gözden geçirmesine ve değiştirmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Temsilciler her etkinlikte kendi işletmeleri için bir İş ve İnovasyon Taraması kazanma şansı bulacak.

Business Insights etkinliklerinden birine katılmak istiyorsanız bilgi almak için lütfen Profesyonel Baskı Müşteri Temsilcisiyle iletişime geçin.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.