Yeni ufuklar açıyoruz

Broadening-horizons

Canon İngiltere'nin müşteri merkezli yeni deneyimi olan müşteri günleri Horizons, Baskı Hizmeti Sağlayıcılarına (PSP'ler) ürünlerin ve çözümlerin tanıtımlarına, bununla birlikte seminerlere, yenilikçi uygulamalara ve müşteri başarı hikayelerine erişim olanağı tanıdı.

Sodexo'da Belge Çözümleri bölümünün Operasyon Müdürü Nigel Harvey katılan müşteriler arasındaydı. Harvey, “Alışılmış müşteri günlerinden çok farklı bir deneyimdi. Oldukça düzenli ve kapsamlı olan seminerler aynı zamanda oldukça esnek ve interaktifti. Biz de her noktada istediğimiz sorularla dahil olabiliyorduk. Bu sayede seminerler daha kişisel ve verimli geçti. Canon, tartışma ortamları ve 'kalıpların dışına çıkan' yeni düşünme tarzları yarattı. Ayrıca partner olarak işletmelerimize nasıl yeni gelir kaynakları sağlayıp büyütebileceğini de gösterdi” dedi.

Print Warehouse Direktörü Gary Livermore: “Horizons gibi müşteri deneyimleri hızla gelişen ve çeşitli bu sektörde en son teknolojilere, ekipmanlara ve tekniklere ayak uydurmada hayati önem taşıyor. Dijital fotoğraf üretiminden internetten baskıya kadar geniş yelpazede konuya değinen seminerler çok hoşuma gitti. Önceki seminer gerçekten aydınlatıcıydı; W2P oturumu ise zaten sahip olduğum düşünceler üzerine kurulmuştu ve bana mevcut hizmet sunumumuzu geliştirmede ilham verdi. Kesinlikle katılmaya değerdi.”

Wigan Meclisi Belge Çözümleri Bölümü Baskı Müdürü John Price: "Bugün oldukça faydalıydı. Şirketin teknoloji ve çözüm portföyünün etkileyici genişliğinin de ötesinde Canon baskının ve iletişimdeki tümleyici rolünün önemini gerçekten başarılı bir şekilde yansıtabildi. Basılı bir dokümana dokunduğunuzda hissettiklerinizin önemi oldukça büyüktür. Yalnızca bu kağıdın doğru bir şekilde diğer iletişim kanallarıyla kullanılması gerekiyor. Bunu yapabilmenin en etkili yollarını tartıştık. Bunlar arasında çapraz medya aracılığıyla çevrimiçi entegre baskı da var. Bu etkinlik adeta bir fikir ziyafetiydi.”

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.