Son teknoloji ürünü tabaka dijital

Geçtiğimiz yılın sonunda, Hollanda'nın Venlo şehrinde Canon Inc. başkanı ve CEO'su Bay Mitarai tarafından açılan yeni Canon Müşteri Deneyimi Merkezi, bu ilkbahar "son teknoloji ürünü tabaka dijital" başlığı altında bir dizi popüler müşteri gününe ev sahipliği yaptı. 700'den fazla baskı hizmeti sağlayıcısının katılımıyla beklentileri fazlasıyla aşan etkinlik, Avrupalı müşterilere Canon'un hem teknoloji yenilikçisi hem de iş ortağı olarak neler sunabileceğini görmeleri için benzersiz bir fırsat sundu. Etkinlikte özellikle Canon'un iki yeni öncü tabaka dijital üretim baskı makinesi olan mürekkep püskürtme tabanlı VarioPrint i300'e ve toner tabanlı imagePRESS C10000VP'ye odaklanıldı.

Üst düzey Canon yöneticileri, her gün başlangıç oturumunda şirketin en son iş ve teknoloji yenilikleri hakkında bilgiler verdi. Katılımcılar daha sonra küçük gruplara ayrılıp bir dizi eğitim "kliniği"nden seçim yapabildiler. Bunların arasındaki fabrika turuna katılanlar VarioPrint i300 veya VarioPrint 6000 baskı makinesinin nasıl üretildiğini görürken, derinliğine teknoloji oturumlarına katılanlar toner ve mürekkep püskürtme teknolojileri hakkında bilgi aldı. Diğer oturumlar daha çok imagePRESS, VarioPrint ve geniş format Arizona ürün gruplarına odaklandı. Ayrıca müşteri sunumlarında müşteriler, Canon çözümlerinin yeni iş fırsatlarından yararlanmalarını nasıl sağladığını anlattı. Delegeler Canon'un Essential Business Builder Programı hakkında daha fazla bilgi edindi, hatta Canon'un kendi artırılmış gerçeklik teknolojisi aracılığıyla sunulan bir VarioPrint i300 servis eğitimi oturumunu görme şansını yakaladılar.

Etkinliğe katılan müşterilerin geri bildirimleri son derece olumluydu. Ortamın samimi havasından çok etkilenen müşteriler, Canon tabaka dijital çözümlerini açık bir şekilde tartıştığı, her bir çözümün temelindeki teknolojiyi anlama fırsatı yakaladıkları ve drupa 2016 öncesinde hem Canon'la hem de sektörden diğer isimlerle sınırsız bir şekilde görüşme şansına sahip oldukları için çok memnun kaldıklarını söylediler.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.