Essential Business Builder Program (Gerekli İş Oluşturma Programı) için yeni konulu eğitim ve kaynak paketleri

Canon; dijital pazarlama, iş yönetimi ve değişim planlamasına odaklanan bir dizi konulu atölye ve müfredat tabanlı eğitim paketleri ekleyerek başarılı Essential Business Builder Program'ını (Gerekli İş Oluşturma Programı) (EBBP) geliştirdi. On yıldır başarılı bir performans gösteren EBBP, Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının (PSP'ler) sektör lideri rehberler, yerel eğitim atölyeleri ve bağımsız danışmanlıktan oluşan kapsamlı bir pakete erişerek adapte olmalarına, kendilerini farklılaştırmalarına ve büyümeye devam etmelerine yardımcı oluyor.

2015'in yeni atölyeleri şunları içeriyor:

  • Dijital pazarlama ve yeni iletişim platformlarında fırsatları en üst düzeye çıkarma
  • Mevcut iş modellerini ve rakip teklifleri tanımlamaya odaklanan iş yönetimi
  • Üretim verimliliklerini artırmaya ve büyümenin önündeki engelleri vurgulamaya odaklanan süreç yönetimi
  • Değişimi planlama: Hem baskı şirketleri hem de şirket içi baskı ortamları için ayrı özel atölyeler

Geliştirilen EBBP sunusunun merkezinde pazarlama, satış ve iş gelişimi gibi anahtar konuların eğitim ve gelişim paketlerinde bir araya getirildiği daha özelleştirilmiş bir yaklaşım bulunuyor. Yeni atölyeler de paketler de, pazardaki eğilimleri ve gelişmeleri yansıtmak için geliştirildi ve ders programı da müşterilere gelişim yolculuklarının istedikleri aşamasında programa katılma esnekliğini sunmak için tasarlandı.

EBBP ayrıca atölye tabanlı eğitimi tamamlayacak okuma malzemeleri, araçlar, şablonlar ve eylem planları sunacak şekilde genişletildi. Bu malzemelere Canon'un çevrimiçi müşteri portalı Digital Dimensions (Dijital Boyutlar) aracılığıyla erişilebilir.
Canon'un en yeni EBBP sunusu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen müşteriler Digital Dimensions (Dijital Boyutlar)'a kaydolabilir veya yerel Canon müşteri yöneticileriyle irtibata geçebilir.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.