21. yüzyılın baskısını yapıyoruz

Printing for the 21st century

Canon İspanya son zamanlarda müşterileri için Essential Business Builder Program (EBBP) adı altında bir seminer düzenledi. Bu seminer, Baskı Hizmet Sağlayıcılarının günümüz pazar taleplerini nasıl karşılayabileceği konusuna yoğunlaştı. ‘Bir 21. Yüzyıl Baskı Hizmet Sağlayıcısı’ başlıklı bu seminer Canon müşterisi Open Print ve Open Print'in Barselona'daki öncüsü Optimize Consulting ile birlikte yürütüldü.

Etkinlik, Open Print Direktörü Germán Sferco, Open Print Ticari Direktörü Victor Castaño, Optimize Consulting Genel Müdürü Alfredo Rodriguez, Canon İspanya'nın Bölgesel Müdürü ve Profesyonel Baskı Yetkilisi José M. Sarrias ve Canon İspanya Profesyonel Baskı Direktörü Alvaro Marquina'nın katıldığı bir panel ile başladı.

Tartışma baskı işletmelerinin birkaç yıl önceki çalışma sistemleriyle aynı şekilde çalışamayacağı gerçeğini öne çıkardı. Dijital baskı teknolojisi ve sonuç olarak gelen küçük hacimlerde ve kısa zamanda yüksek kaliteli baskı kapasitesi Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının bugünkü çalışma şeklini tamamen değiştirdi. Ardından panel katılımcıları, mevcut ekonomik ortama rağmen şirketlerin büyümesine olanak tanıyan yeni hizmetler sağlamak için Canon'un Open Print'le nasıl çalıştığı üzerinde durdular.

Etkinlik Canon müşterilerinin işlerini büyütmeye devam edebileceklerini bulmak için ilham ve fikir alma istekleriyle çok değerli bir hal aldı.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.