Daha esnek bir e-ticaret ve web üzerinden baskı çözümü

web-to-print

Canon kısa süre önce Baskı Hizmeti Sağlayıcıları için esnek, çift amaçlı bir web üzerinden baskı çözümü olan EFI Digital StoreFront® sürüm 6.6'yı yayınladığını duyurdu.

Digital StoreFront (DSF), bir yandan Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının müşterilerinin baskı iletişimi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olurken bir yandan da baskı prodüksiyonuna sorunsuz entegrasyon sağlıyor. Bu çözüm aynı zamanda, kişiselleştirilmiş baskı ürünleri, setler ve müşteri katalogları gibi yüksek değerli uygulamalar sunarak Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının ürün ve hizmet yelpazelerini genişletmelerine olanak tanıyor.

DSF 6.6, DSF Yazılımını bir Servis (SaaS) platformu olarak kullandırmak suretiyle Baskı Hizmeti Tedarikçilerine çözümü kendi ana bilgisayarlarından veya 'bulut üzerinden' sağlama seçeneği sunuyor. Bu esnekliği sayesinde Digital StoreFront, hem kendi yazılımını barındırarak tam kontrolü korumayı tercih eden Baskı Hizmeti Tedarikçilerinin hem de IT altyapısına ve kendi bünyelerinde barındırma için gereken zaman ve kaynaklara sahip olmayan Baskı Hizmeti Tedarikçilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen bir çözümdür.

SaaS modeli; e-ticaret ve çapraz medyaya adım atmak isteyen Baskı Hizmeti Sağlayıcılarını web üzerinden baskıyla tanıştırıyor.

DSF 6.6, internete mobil cihazlar üzerinden erişen tüketici ve işletme kullanıcıları arasında yükselen trendlere uygun olarak mobil kullanım için optimize edilmiştir.

Mobil kullanımla birlikte, bu çözüm Google™ Drive, Dropbox™ ve EFI PrintMe® gibi bulut tabanlı dijital veri depolarından belge ve görüntülerin alınmasını kolaylaştırır. Ayrıca siparişleri oluştururken Adobe® Flash® ve HTML görüntüleri arasında geçiş yapma imkanı sağlar. Böylece mobil cihazında Flash desteği bulunmayan kullanıcılara da sorunsuz bir deneyim sunar.

DSF 6.6 web üzerinden baskıya ilk adımlarını atan Baskı Hizmeti Tedarikçilerinin yanı sıra çözümlerinden daha iyi istifade etmek isteyen Baskı Hizmeti Sağlayıcıları için de harika bir seçenek.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.