FESPA 2013

FESPA

Londra ExCeL'de düzenlenen FESPA 2013'de Canon geniş formatlı portföyünün tamamını sergiledi ve bir dizi yeni geniş formatlı çözümün piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Bu etkinlikle Canon Avrupa, sektörün geniş formatlı baskıya odaklanan en büyük fuarı FESPA'ya ilk kez katılmış oldu. Canon fuarda, artık geniş formatlı portföyünün bir parçası olan Océ'nin uzmanlığı ve teknolojisi sayesinde, şirketin Baskı Hizmeti Sağlayıcıların (PSP'ler) hizmet tekliflerini genişletmelerine ve işlerine, hızla gelişen geniş format pazarının ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir açılım kazandırmalarına yardımcı olmak için her zamankinden daha iyi bir konuma sahip olduğunu gözler önüne serdi.

Yeni Océ Arizona® 600 serisi UV flatbed yazıcılar FESPA 2013'de global alanda sahneyi alarak çıkışını yakaladı. Dört yeni model, Océ Arizona 640 GT, Océ Arizona 640 XT, Océ Arizona 660 GT ve Océ Arizona 660 XT özellikle yüksek hacimli üretim ortamları için tasarlanmış ürün yelpazesini oluşturuyor.

İlk kez drupa 2012'de tanıtılan konsept ürün Océ ColorWave 900®, FESPA 2013'de de Canon standını ziyaret edenlere geniş formatlı baskının geleceğine bakma imkanı tanıdı. Geniş formatlı dijital baskı makinesi, yüksek hızlı Memjet Inkjet teknolojisi ile kanıtlanmış Océ medya giriş/çıkış kapasitesi ve saatte 1100 m2 ham baskı hızı sunan bir iş akışını birleştiriyor.

Yeni ürünlere ek olarak Canon müşteri başarı hikayelerini ve çok sayıda çarpıcı geniş format uygulamalarını ortaya koyarak ziyaretçilere ilham veriyor ve onlara işletmelerini büyütmek için fırsatlardan haberdar olma imkanı tanıyor. Öne çıkan bir başka konu ise Büyük Resim'e yapılan ekin yayınlanması: Bu ekte müşterilerinizin baskının değeri hakkında görüşleri yer alıyor. Geniş formatlı baskı müşterileri ile yapılan bir dizi derinlikli görüşmeye dayanan araştırmada, baskı müşterilerinin baskı hizmeti sağlayıcıları seçerken nelerden etkilendikleri ile ilgili birçok ilginç bulguya ulaşıldı:

  • Çalışmalarından örnekler, portföyler ve müşteri referansları sunabilen PSP'ler daha güvenilir bulunuyor
  • Görüşülen müşterilerin geniş formatlı baskı işlerine başlamadan önce göz önünde bulundurdukları üç ana faktör: Maliyet rekabeti, teslim süreleri ve baskı kalitesi

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.