FESPA Digital 2014’e büyük ilgi

fespa_digital

Canon, Océ Arizona 6100 serisini görücüye çıkardığı Almanya, Münih'teki FESPA Digital 2014 Fuarında büyük başarı yakaladı. Océ Arizona 7-renkli 6170 XTS flatbed baskı makinesi ve onunla birlikte tanıtılan 6-renkli Océ Arizona 6160 XTS, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekerken Canon etkinlikte İsviçre, Belçika, Norveç, İtalya ve Hollanda'dan beş müşteriye bu makinelerden sattı.

Müşterileri geniş formatlı baskının sınırlarını zorlamaya teşvik etmeyi amaçlayan Canon, standına gelen yüzlerce ziyaretçiyle birçok yeni fikir paylaştı, onlara teknik tavsiyelerde bulundu ve bir dizi ikna edici başarı hikayesi sundu. Bu üst düzey ilgi sayesinde Canon müşterilerine diğer Océ Arizona modellerini, Océ ColorWave ve Canon imagePROGRAF geniş formatlı baskı makinelerini, kesicilerini ve diğer çözümlerini de satma imkanı buldu.

Bu arada Canon'un Almanya'daki müşterilerinden Marmony GmbH, FESPA 2014 Ödül Organizasyonunda, Océ Arizona ile üretilmiş taş görünümlü seramik radyatör ürünü ile 'Yılın İç Dekorasyon Ürünü' kategorisinde gümüş ödüle layık bulundu.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.