FESPA 2015'te geniş format öyküsünün tümünü keşfetme

fespa2015

2015, Canon için FESPA'da (18-22 Mayıs 2015, Köln) bir başka başarılı yıl oldu.

Bu yıl, standın mimarisine ziyaretçilere çok çeşitli geniş format uygulamaları olasılıkları sunan ve Canon'un geniş format uzmanlarının Perakende, Ambalajlama ve Tanıtım ve Üretim için Tasarım alanlarındaki temel eğilimleri tartıştıkları temalı bir yaklaşım hakimdi. 

Canlı gösterimler ve sektöre özel ayrıntılı stand turları, ziyaretçilerin baskı işinin ötesine geçip, dijital ve çevrimiçi platformların, baskı hizmeti sağlayıcılarını stratejik iletişim iş ortaklarına dönüştürmek için de nasıl kullanılabileceğini keşfetmelerine yardımcı oldu.

Standda, bu uygulama odaklı yaklaşımı tamamlayan ve baskı hizmeti sağlayıcılarına Perakende gibi dinamik ve değişen bir pazarın avantajlarından nasıl faydalanabileceklerini göstermeyi amaçlayan bir dergi de yer alıyordu. Ayrıca, altı uygulama vitrininde, Océ Arizona, Océ ColorWave ve Canon imagePROGRAF ürün yelpazeleri dahil, Canon'un geniş format ürünlerinin sunduğu birçok olasılık sergilendi. Bu materyallerin büyük bölümüne şimdi http://www.canon.com.tr/fespa/ adresinden erişebilirsiniz.

Canon Avrupa TDS ve DGS Pazarlama Direktörü Pierre-Olivier Esteban, gösterinin başarısı konusunda şu yorumda bulundu:

FESPA, geniş olmasının yanı sıra konu ile ilgili bir izleyici kitlesi ile temas kurmak için eşsiz bir fırsat. Bu etkinliğin, müşterilerin yeni olanaklar keşfetmeleri ve bilinçli yatırım kararları alabilmeleri açısından pozitif bir ortam yarattığının farkındayız. İş perspektifinden bakıldığında FESPA 2015, 2014 kadar güçlüydü.


Fuar boyunca "Canon geniş format hikayesininin tümünü" açıklama fırsatı bulduk ve Océ Arizona 6100 Serisi ve Canon imagePROGRAF cihazlarından, piyasaya yeni sürülen Océ ColorWave 700'e kadar müşterilerin kapsamlı teknoloji portföyümüz sayesinde erişebilecekleri uygulamalar için heyecanlı oldukları geribildirimini almak cesaret vericiydi.


Canon, FESPA 2015'te DreamLabo 5000 mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcısını ayrı bir standta tanıttı. Canon tarafından üretilen profesyonel kalitede fotoğraf albümü baskı hizmeti hdbook™'un gösterimini yapmanın yanı sıra gelişen fotoğraf albümü piyasasındaki en yeni trendler ve gelişmelerden bahsetti.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.