Etkileyici performans sunan Fogra sertifikalı imagePRESS C800 Serisi olağanüstü talep görüyor

Serinin piyasaya sunulmasının üzerinden sadece bir yıldan biraz fazla bir süre geçmesine rağmen (Temmuz 2014) Avrupa'daki müşterilere şimdiden 2.000'in üzerinde imagePRESS C800 serisi yazıcı gönderildi. Bu olağanüstü talep sayesinde Canon, Avrupa tabaka dijital renkli üretim baskı pazarındaki liderliğini 2014'ün son çeyreğinde de korumayı başardı.

imagePRESS C700 ve C800 modellerinden oluşan ve Alman araştırma derneği Fogra tarafından ISO 12647-8:20121 gereksinimlerini karşıladığı belirlenerek FograCert Geçerli Baskı Sistemi sertifikasına hak kazanan seri, baskı hizmeti sağlayıcılarına daha da cazip bir teklif sunuyor.

Bugüne kadar alınan müşteri geri bildirimleri, renk kalitesi, esneklik ve ulaşılan yüksek verimlilik kalitesi gibi faktörleriyle C800 serisinin başarısını gözler önüne seriyor:

Canon imagePRESS C700, toner tabanlı dijital baskı teknolojisinde bugüne kadar hiç görmediğim bir kalite seviyesi sunuyor. Üstelik, cihazın özellikle daha ağır kağıtlarda olmak üzere hafif üretim baskıda sunduğu verimliliğin eşi benzeri yok.

Braulio Sánchez, SPRINT FINAL Publicidad şirketi ortağı.

Yedi yıl önce İngiltere'deki ilk Canon imagePRESS sahipleri arasında yer alıyordum. O tarihten bu yana birçok modele sahip olmuş biri olarak üstün baskı kalitesi, etkileyici ve tutarlı arka arkaya kayıt özellikleri, kira ve giderlerde önemli miktarda para tasarrufu yapmama olanak sağlayan küçük ayak iziyle benim için en iyisi hala C700.

Rob Exton, Print by Design şirketi sahibi ve yönetici direktörü.

Bugüne kadar 300.000 sayfa baskı aldık ve sadece tek bir hatayla karşılaştık. Bu kadar az zorluğu olan bir makineyle ilk kez karşılaşıyorum.

Christian Sønderby, ABC Print Direktörü.1 ISO 12647-8:2012 – Yarım tonlu renk ayırım üretimi, prova ve üretim baskılarında süreç kontrolü– Bölüm 8 – Doğrudan dijital veriden çalışan doğrulama baskı süreçleri.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.