Hunkeler Innovationdays 2015'te dijital baskı teknolojisinin yeni dönüm noktaları

Canon, Hunkeler Innovationdays 2015'te (23-26 Şubat) dünya genelindeki 500. Océ ColorStream sistemi kurulumunu duyurarak müşterilere rakipsiz ticari baskı çözümleri sunmadaki başarısını gösterdi. Bu dönüm noktasını paylaşmanın yanı sıra, Canon etkinlikte yeni Océ ColorStream 3000Z serisi ve Océ ImageStream 2400 gibi yeni teknolojilerini de tanıttı.

Hunkeler'deki Canon standının en önemli öğesi, güçlü ve esnek bir uçtan uca üretim baskılama çözümünü göstermek için en yeni Hunkeler kesme sistemi ve yeni IBIS Smart Binder ile birleştirilen Océ ColorStream 3000Z idi.  Canon bu kurulumu kullanarak Baur Verlag ve Canon müşterisi Digital Print Group tarafından sağlanan kişiselleştirilmiş tüketici perakende katalogları; GU Verlag'dan reklam broşürleri; VISCOM raporunun günlük baskıları ve baskı şirketlerinin çapraz medya baskı hizmetlerini anlamaları ve müşterilerine satmalarına yardımcı olmak için tasarlanan Canon Çapraz Medya Rehberi'nin kopyaları gibi çok çeşitli örnek uygulamalar üretti.   

Canon Avrupa Ticari Baskı Grubu Avrupa Müdürü Peter Wolff, "Ticari baskı alanındaki fırsatları anlamak ve çözümlerimizin müşterilere sunduğu özellikleri en üst düzeye çıkarmak için müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz." dedi. "Hunkeler Innovationdays 2015'teki Canon standı yeniliğe yaptığımız yatırımı göstermekle kalmıyor, aynı zamanda Canon'un yazılım ve sonlandırmayı da içeren eksiksiz iş akışlarıyla sağlayabileceği uçtan uca iş çözümleri örnekleriyle müşterilere ilham vermeyi amaçlıyor."

Canon'un Hunkeler Innovationdays'de duyurduğu bir başka dönüm noktası da tabaka dijital baskı hacmi ve verimliliğinde standartları değiştiren yeni, yüksek hızlı tabaka dijital mürekkep püskürtmeli ticari yazıcı Océ VarioPrint i300'ün lansmanıydı. 

Peter Wolff sözlerine şöyle devam etti: "Baskı şirketlerinin karlı ve sürdürülebilir biçimde çalışmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlama hedefi doğrultusunda çalışan Canon, Canon imagePRESS ve Océ ColorStream yazıcılar arasındaki hacim ve hız uçurumunu kapatmak ve tabaka dijital baskı üretimini hızla genişletip birçok farklı uygulamayı tek cihazda gerçekleştirmek isteyen şirketleri desteklemek için Océ VarioPrint i300 yazıcıyı geliştirdi.  İlham veren bir baskı çözümü sunmak için Bir kez daha müşterilerimizi dinledik ve onların fikirleri doğrultusunda yatırım yaptık." 

Ayrıca Canon Avrupa temsilcileri, Hunkeler Innovationdays ile paralel olarak gerçekleştirilen Interquest ve DoXnet konferanslarına katılarak ziyaretçilere ilham vermek için yakın zamanlı birkaç müşteri başarısı hikayesi sundu.

Peter Wolff, "Müşterilerimizle edindiğimiz deneyim ve başarımız, ticari baskı sektörüne duyduğumuz tutkunun kanıtı niteliğinde." dedi. "En iyi uygulama ile ilgili fikirlerimizi paylaşmak ve baskı şirketlerinin bizimle çalışarak nasıl başarılı olacaklarını anlamaları için onlara ilham vermek istiyoruz. Bu yüzden Hunkeler Innovationdays Canon için çok önemli; müşterilerimize ilham vermemiz için bir forum işlevi görüyor. Canon son iki yılda dijital ticari baskı alanında olağanüstü gelişmeler kaydetti ve Hunkeler Innovationdays 2017'de, yeni başarılarımızı müşterilerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.