Yeni imagePRESS C600i ile, ofisler ve KOBİ'lere birinci sınıf, kaliteli çıktılar

Şirket içi kurumsal baskı departmanları, kreatif ajanslar ve küçük, çevik matbaaların artan ihtiyaçlarına yanıt veren profesyonel kalitede baskı çözümleri sunan Canon, yeni imagePRESS C600i'yi tanıttı.

ImagePRESS platformunun gelişmiş teknolojilerini temel alan C600i, en yüksek seviyede renk tutarlılığı, canlı görüntü kalitesi, gelişmiş renk kalibrasyonu ve hassas kayıt sunuyor.

Mevcut ofis sistemlerine sorunsuz ve güvenli biçimde entegre edilebilen ilk Canon üretim baskı motoru olan imagePRESS C600i, daha sık, küçük hacimli işler için daha fazla ortam çeşidinde birinci sınıf çıktı alma talebini yanıtlıyor. Bu sistem, kullanıcıların üst düzey sunumlar, broşürler, sunum malzemeleri ve şirket içi iletişim gibi kaliteli basılı iletişimlerin şirket içi üretimini artırmasını sağlayarak yeni iş fırsatlarının önünü açıyor.

Yeni model, ortam boyutu SRA3'e varan 300 gsm'ye kadar otomatik çift taraflı baskı malzemeleri gibi birçok malzemeyi destekliyor ve dakikada 60 sayfaya varan hızlarda çalışıyor.  Ayrıca üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve maliyetleri azaltmak için tasarlanan çeşitli yönetim araçları içeriyor. Bunlar arasında baskı filosu ve cihaz optimizasyonu, çıkış yönetimi ve kontrolü çözümleri ve tam entegre yönetimli baskı hizmetleri sunmak için optimum belge iş akışları bulunuyor.

PCL ve PostScript gibi sektör standartlarının yanı sıra SAP gibi firmaların ERP sistemleriyle tamamen uyumlu olan imagePRESS C600i, Linux/Unix sistemlerinden baskı yapmayı da destekliyor. Tümleşik MEAP ve MEAP web platformlarından yararlanan sistem; uniFLOW, eCopy ve iWDesktop gibi veri yakalama ve belge çıkış yönetimi çözümlerinin kullanılmasına olanak tanıyor.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.