Canon, renkli dijital baskı serisini yeni imagePRESS C800 serisi ile genişletiyor

imagepress

Ticari matbaalar ve kurum içi baskı ortamlarında baskı kalitesi, verimlik ve çok yönlülüğe yeni standartlar getirmek için tasarlanan imagePRESS C800 Serisi (70 ppm imagePRESS C700 ve 80 ppm imagePRESS C800'den oluşmaktadır) bu segmentin amiral gemisi olan imagePRESS C7011VP(S)'nin yenilikçi ve kanıtlanmış teknolojisini yeni ve daha da geliştirilmiş teknolojilerle birleştiriyor.

Tonerin aktarım verimliliğini arttıran, renk tutarlılığı ve doğruluğunu güvence altına alan ve daha düşük bir ısıtma sıcaklığına olanak tanıyan yeni geliştirilmiş toneri ile imagePRESS C800 yüksek kalitede baskılar üretir. Cihazın çoklu pozlama teknolojisine sahip Dikey Kavite Yüzey Işımalı (VCSEL) lazer ünitesi 2.400 x 2.400 dpi'lık olağanüstü bir çözünürlük sunarak metin ve görüntülerde ileri düzeyde hassasiyet sağlarken yüksek verimliliği de destekliyor.

Ayrıca imagePRESS C800 geliştirilmiş renk kalibrasyonu sağlayan yeni bir teknolojiye de sahip. Kayış ısıtma teknolojisindeki önemli gelişmeler, karmaşık işlerin ağır ve yapısal ortamlar dahil çok farklı malzemeler üzerine basılmasına olanak tanıyor. Bu imagePRESS modeli, özellikle kaplamasız malzemelerde, hafif üretim kategorisindeki tüm diğer makineleri baskı kalitesinden ödün vermeksizin sürklase etmeye hazır.

Son olarak, imagePRESS C800 çok çeşitli kontrol üniteleri ve zengin hat içi son işlem becerileri ile BHS'lere zarf gibi zorlu baskı uygulamalarında da esneklik sağlıyor.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.