In Motion 2013

In Motion

Canon Almanya üç gün süren bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bu etkinlikte Canon, Océ birleşmesinin tamamlanmasının ardından yeni yapısını müşterilere tanıttı. InMotion 2013 adı verilen ve Mülheim an der Ruhr'de gerçekleştirilen etkinliğe ve 400 davetli katıldı.

InMotion 2013'te 'gelişim değişimle başlar' afişi altında müşterilere ve ortaklara Canon'un modern ofis iletişiminden profesyonel belge üretimine kadar uzanan geniş ürün ve hizmet portföyü tanıtıldı. Ziyaretçiler bu etkinlikte yeni ürünler (imageRUNNER ADVANCE C9280 PRO ve Yüksek Kapasiteli İstifleyici HCS-F1) ve ortak son işleme çözümlerinin (SDD ve FKS'ye ait) görmenin yanı sıra, yeni Canon Workflow Programı ve PRISMA Workflow (İş Akışı) paketlerinin de tamamını inceleme fırsatı buldu.

Zengin içerikli seminer programında ise baskının kalitesi ve Canon'un en son içgörü raporu ile ilgili sunumların yanında davetli konuşmacıların ofis iletişimi, iş hizmetleri, profesyonel baskı, sürekli besleme ve geniş format konulu sunumlarına yer verildi. Büyük beğeni toplayan seminerlerle ilgili olarak konuklardan çok olumlu geri bildirimler geldi.

Misafir konuşmacılardan biri Alman Baskı ve Ortam Akademisi'nin (Akademie Druck & Medien) müdürü Simone Marhenke'ydi. Marhenke, konuşmasında Akademi tarafından çapraz medyanın olanaklarını göstermek için geliştirilmiş 'Funtassico' adı verilen bir projeden bahsetti. Bu eğlence projesi; ofset baskı, dijital baskı, QR kodları, bir web sitesi ve akıllı telefon uygulamasını bir araya getirerek baskılı kupalar gibi klasik baskı ürünlerini ve QR kodu özelliği içeren bardak altlıkları gibi dijital baskı ürünlerini diğer dijital ortamlarla bağlamak için çapraz medyayı kullandı.

Müşterilere ilham vermek ve iş süreçlerini daha verimli ve etkili hale getirmenin yollarını bulmalarına yardımcı olmak amacıyla çeşitli uygulama üretimleri InMotion 2013'te canlı olarak sergilendi. Sergilenen baskı uygulamaları arasında işlem belgeleri, pazarlama ve reklam, kısa süreli yayınlar, hibrid iş akışları, teknik dokümanlar, zengin fotoğraf içerikli uygulamalar ve istek üzerine basılan kitaplar yer aldı. Ayrıca sunucusun kimlik doğrulama, karbonsuz baskı ve bilgi yönetimi gibi ofis başlıkları da sergilendi.

Canon Almanya 2013 senesi içinde Eylül ayında Hannover'da, Ekim ayında ise Sinsheim'da yeni InMotion etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.