CAD ve promosyon pazarları için yeni geniş format teknolojileri

Canon imagePROGRAF serisine, baskı hizmeti sağlayıcılarının (PSP) ve mimarlık, mühendislik, inşaat (AEC) ve diğer CAD ortamlarında bulunan kuruluş içi baskı odalarının ihtiyaçlarını karşılayacak beş adet yeni geniş format yazıcı eklemiştir.

Yüksek hacimlerde sürekli baskı

Canon imagePROGRAF iPF830, iPF840 ve iPF850 modellerinin özellikleri, AEC sektörlerinde ya da bu sektörler için çalışan şirketlerin hızlı çalışma tarzlarını yansıtır. Bu modeller, yüksek hacimlerde, hızlı ve yüksek standartlarda çalışırken hassas CAD çizimleri ve diğer teknik uygulamaların olmasını gerektirir ve bu cihazların hızlı ve yüksek verimli olmaları, son kullanıcıların önemli baskılarını ihtiyaç duydukları anda elde etmelerini sağlar.

iPF840 ve iPF850 modellerinde genişliği 1117,6 mm'ye (44 inç) kadar olan çeşitli medya türlerinin aynı anda kullanılmalarını sağlayan ikili rulo ve işler arasında kolayca geçiş yapabilmek için otomatik kağıt değiştirme özellikleri bulunur. Ayrıca, iPF850 modeli, belgelerin hızlı ve kolay biçimde toplanmasını sağlayan ve sayfaların kıvrılmasıyla oluşabilecek hasar tehlikesini ortadan kaldıran yüksek kapasiteli bir yığınlayıcıya sahiptir.

Orta hacimli üretim

imagePROGRAF iPF670 (610 mm / 24 inç) ve iPF770 (914 mm / 36 inç) modelleri, gerek CAD ve gerek görüntüleme grafikleri pazarlarındaki küçük ve orta hacimli baskı şirketlerini ve şirket içi baskı odalarını desteklemeyi amaçlar. Baskı çalışmalarının amaçları farklı olsa da, ikisi de büyük yatırımlar yapmadan, birinci sınıf makinelerin sunduğu kalite, hız ve esnekliğe ihtiyaç duyar. iPF770 modeli, opsiyonel geniş format tarayıcı ve 558,8 mm (22 inç) dokunmatik ekran eklentisine sahip çok fonksiyonlu bir yazıcı (MFP) olarak gelir.
Hızlı, verimli ve kullanımı kolay olan bu beş renkli cihazlar, üstün görüntü çoğaltımı için geliştirilmiş mürekkep sistemleri içerir. Yeni Yüksek Chroma macenta mürekkep, özellikle CAD çizimlerinde ve kapalı mekanlardaki satış noktalarına ait tabelalarda netlik sağlamak üzere canlı kırmızılar üretmek için geniş bir renk gamı sağlarken iki siyah pigment tankı da daha koyu ve keskin siyahlar sunar.
Kullanıcıların dosyaları doğrudan mobil cihazlardan görüntüleyip yazdırmalarına olanak sağlayan cihazlar, inşaat şantiyeleri ve diğer mimari senaryolar için idealdir. Ayrıca, dahili muhasebe araçları küçük işletmelerin maliyet yönetimi yapmalarına olanak sağlar.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.