Duvarla bütünleşen mükemmel baskılar

Prints so beautiful they belong on the wall

Canon yakın zamanda kağıt seçeneklerini genişleterek iç dekorasyon için dokumasız bir duvar kağıdı ve profesyonel fotoğrafçılar için ideal, yüksek kaliteli sanat kağıdı çeşitlerini portföyüne ekledi.

Océ CrystalPoint® teknolojisiyle kullanılmak üzere geliştirilen LFM345, kağıt hamuru ve tekstil liflerinden oluşan dokumasız, yüksek kaliteli, 130 g/m²'lik bir duvar kağıdı. Océ ColorWave cihazlarındaki yüksek kaliteli baskı modlarını kullanarak yapılan baskılar mükemmel sonuçlar verir. Bu kağıdı sergiler, sahne dekoru ve hatta ev dekorasyonu için duvar kağıdı oluşturmaya ideal hale getirilir.

Doğrudan müşterilere veya iç dekoratör ve tasarımcılara talep üzerine duvar kağıdı hizmetleri sunmak isteyen baskı sağlayıcılarına uygun olacak şekilde, özellikle dijital baskı teknolojisiyle kullanım için geliştirilmiştir.

LFM345 nem geçirgen olsa da ıslaklık karşısında yüksek dayanıklılığını korur. Çatlakları mükemmel şekilde kapatır ve fiberglas veya PVC içermez. Ayrıca atıldığında sağlığa veya çevreye zararlı olabilecek hiçbir madde içermez.

Museo Fine Art kağıt serisi, dijital mürekkep püskürtmeli baskı kullanarak satış veya sergi için fotoğraf baskıları üretmek isteyen profesyonel fotoğrafçı ve sanatçılar için geliştirilmiştir. Bu seçici pazarın hem renkli hem siyah beyaz baskıları iyileştirecek yüksek kaliteli kuşe kağıt ihtiyacını karşılar.

Museo kağıt serisi asit içermiyor ve yüzde 100 pamuk bazlı. Müze, sergi ve portfolyo baskıları için ideal bir Rag kağıdı ile siyah beyaz ve renkli görüntülerde en iyi sonucu sağlayan yarı parlak yüzeyli bir kağıt içerir. Bir diğer kağıt ise sulu boya kağıdının görünüş ve hissini andıran dokulu bir mat yüzeye sahiptir.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.