Yeni Océ PlotWave® siyah beyaz geniş format yazıcılar zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor

New Océ PlotWave

Canon siyah beyaz geniş format portföyüne iki yeni ekleme yaptı: Océ PlotWave® 340 ve Océ PlotWave 360. İkisi de teknik belgelerin baskı, fotokopi ve taraması sırasında müşterilerin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

Bu en yeni modeller, kullanıcı etkileşimi ve bulut entegrasyonunda yeni bir standardı temsil ediyor. Çevrimiçi portallar veya bulut üzerinden birlikte çalışan ve çok işlevli baskı sistemlerinde daha fazla esnekliğe ihtiyaç duyan teknik kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için tasarlandılar.

Océ PlotWave 340 ve Océ PlotWave 360, tablet teknolojisinden esinlenilerek tasarlanan yeni bir Océ ClearConnect çoklu dokunmatik kullanıcı paneli sunar. Böylece kullanıcılar bir belgeyi açabilir, büyütebilir ve küçültebilir, belli bölgelere çekebilir. Ayrıca tarama veya fotokopi sırasında, basılacak şeyi önceden tam olarak görmelerine olanak sağlayan canlı bir önizleme yapabilir, bu sayede yüksek maliyetli hataları engelleyebilirler.

Dosyalar bulut özellikli iş akışlarından yeni Océ PlotWave yazıcılara çekilebilir ve kullanıcının seçimine göre buluttaki bir konuma taranabilir. Böylece, özellikle farklı konumlardaki insanların birlikte çalıştıkları projelerde belge iş akışları daha kolay hale gelir. Kullanıcılar bir USB bellekten veya diğer ağ konumlarından da dosya basabilir.

Her iki model de Océ Radiant Fusing teknolojisi sayesinde neredeyse hiç ısınma süresi gerekmeksizin bir dakika içinde altı A1 çizim basabilir. Kullanıcılar onay düğmesine tıkladıktan sonra 40 saniye geçmeden ilk baskıyı ellerine alabilir. Geleneksel baskı makinelerinde bu süre dört dakikayı buluyor.

Océ Publisher Select ile kullanıcılar belgeleri masaüstü bilgisayarlarından baskıya gönderebilirler. Océ Publisher mobil uygulamasıyla cep telefonundan bile baskı almak mümkündür.

Océ PlotWave makineleri baskı alırken aynı anda fotokopi ve tarama işlemleri de yapabilir. Kullanıcılar ayrıca büyük ölçekli proje plan ve şemalarını entegre katlama seçenekleriyle yapılandırarak masaya daha uygun formatlara dönüştürebilirler.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.