Değişken veri işleme ve daha iyi erişilebilirlik

Variable data processing and improved accessibility

Yeni Değişken Veri Yazdırma (VDP) ve iş gönderme araçlarına sahip olan Océ PRISMAaccess Sürüm 5.4 iş akışı yönetimi yazılımı, şirket içi ve ticari Baskı Hizmeti Sağlayıcılarının (PSP) faaliyetlerine değer katmalarını ve sipariş sürecini basitleştirmelerini sağlıyor.

Hem şirket içi hem de ticari PSP'lerin daha kolay müşteri çekmelerini amaçlayan yazılım, baskı satın alanlar için çevrimiçi iş gönderme sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıca PSP'lerin müşterilerine, siparişlerinin durumu hakkında kolayca bilgi vermelerini sağlıyor. Yazılım sayesinde PSP'ler, işlerini daha hızlı işleyebiliyor ve maliyetler üzerinde daha fazla kontrol sahibi oluyor. E-posta entegrasyonu gibi özellikler de kullanıcılara iş yönetiminde daha fazla esneklik sunuyor.

Yeni VDP işlevi, kişiselleştirilmiş belgelerin tasarlanmasını, gönderilmesini, oluşturulmasını ve basılmasını destekliyor. PSP'ler böylece kartvizit ve antetli kağıt gibi VDP özellikli ürünler oluşturabiliyor ve müşteri, bu ürünleri kolay iş gönderme sistemini kullanarak sipariş edebiliyor.

Océ PRISMAaccess 5.4, gelişmiş erişilebilirlik ve zahmetsiz sipariş verme imkanının yanında, bulutta depolanan belgeleri kolayca gönderme ve gönderim sırasında doğrudan ödeme yapma gibi yeni özellikleriyle PSP'lerin yeni işler kazanmalarına yardımcı oluyor. Doğrudan ödeme işlevi ayrıca PSP'lere ödemelerle ilgili doğrudan geri bildirim sunarak ödemeleri kontrol etmekle vakit kaybetmemelerini sağlıyor.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.