PRISMAdirect ile iş akışı optimizasyonunda bir sonraki seviye

Baskı hizmet sağlayıcıları (BHS'ler), iş akışı otomasyonunun üretimin optimize edilmesinde hayati rol oynadığı gerçeğinin yaygın olarak bilincindedir. Canon bunu desteklemek için, satın almadan üretim ve teslime kadar tüm üretim iş akışını düzenli hale getiren yüksek ölçeklenebilirlikte bir yönetim çözümü olan PRISMAdirect'i piyasaya sundu.

Güvenli ve eksiksiz Adobe PDF iş akışı sunan PRISMAdirect, veri girişi ve çıkışında farklı sistemleri entegre hale getirmek için standartlaştırılmış JDF/JMF arabirimlerini kullanarak süreç tekrarlarının önlenmesine yardımcı olur, iş akışını hızlandırır ve verimliliği artırır.

Sipariş İşleme Konsolu ve opsiyonel Webshop modülü olmak üzere iki ana birleşenden oluşan çözüm, BHS'lerin çeşitli kaynaklardan gelen baskı ve baskı dışı işleri kabul etmelerine olanak sağlar ve tam özelleştirilebilir ve sınırsız web üzerinden baskı mağaza vitrinleri yaratır.

PRISMAdirect, sezgisel arabirimi üzerinden net ve tutarlı genel görünüm sağlayarak sipariş ve görevlerin kolay yönetilmesine imkan tanır. Sistem ayrıca, tüm müşteri iletişim e-postalarının görüntülenmesine, hızlı ve otomatik şekilde yanıtlanmasına ve gerektiğinde özelleştirilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda muhasebe ve rapor işlevleriyle işletme performansına ilişkin mali içgörüler kazandırır.

PRISMAdirect mevcut iş akışlarına bağlanarak ve bu süreçleri geliştirerek daha entegre ve akıcı hale gelmelerini sağlar. Sistem, PRISMAsync, EFI Fiery'nin yanı sıra üçüncü taraf çözümler gibi üretim yazıcı sistemlerine geniş kapsamlı destek sunarak BHS'lerin mevcut baskı filolarını kullanmaya devam edebilmelerini sağlar. Ayrıca mevcut iş akışlarına geniş formatlı yazıcılar entegre edilebilir.

Canon Avrupa Profesyonel Baskı Direktörü Mark Lawn konuyla ilgili şunları söyledi:

Baskı işleri; daha küçük, daha çok sayıda ve çeşitli bir hal alırken siparişler birçok çeşitli kanaldan gelebiliyor. BHS'ler bu işleri alıp işledikten sonra, üretim ve teslimi yönetebilen iş akışı çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. PRISMAdirect, tüm işletmelerin asıl gereksinimlerine göre özelleştirilebilecek ve işletme büyümesiyle doğru orantılı ölçeklenebilecek kadar esnektir.

PRISMAdirect şimdi doğrudan Canon'dan veya yetkili satıcılardan satın alınabilir.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.