PRISMAprepare 6.2 ile verimliliğin artırılması

Temmuz 2015'te piyasaya sunulan Canon’un hepsi bir arada belge hazırlama yazılımı PRISMAprepare 6.2, Baskı Hizmeti Sağlayıcılar (BHS'ler) ve şirket içi baskı ortamları için düzenlemeden üretime kadar hazırlama sürecini düzenli hale getiriyor. Çözüm, ürün dönüş sürelerini kısaltılmasına yardımcı oluyor, üretkenliği artırıyor ve işletme maliyetlerini azaltıyor.

BHS'ler ve daha küçük ölçekli CRD'lerin karşılaştığı sorunları ortadan kaldırmak ve üretimi artırmalarını sağlamak için özellikler ve lisans seçenekleri sunuyoruz,

Canon Avrupa, Avrupa ve İngiltere Ürün ve İş Geliştirici (PRISMA Çözümleri) ErnstJan de Bruin konuyla ilgili şunları söylüyor.

İçerik düzenleme işlevi gibi yeni özellikler, belgede son dakika değişikliklerini kolay hale getirerek yeniden onay için müşteriye geri gönderilmesi gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Farklı sayfalarda yer alsalar bile birden fazla görüntüye aynı anda renk ayarlama uygulanabiliyor.

Ekran provası aracı, müşterilerin, dosyadaki tüm hatalara not ekleyerek düzeltilmek üzere baskı sağlayıcıya geri gönderilmesini sağlıyor ve böylece kağıt israfını azaltması yanında, baskı işlerinin çok daha kolay ve hızlı şekilde onaylanmasını sağlayan ve bir yöntem sağlıyor. Bruin ekliyor: "Çok daha pahalı yazılım paketlerinde bulunan bir işlev düzeyi sağlayan bu özellik, yazılımın parasının karşılığını fazlasıyla vermesini sağlıyor".

Baskı öncesi operatörler ayrıca PRISMAprepare arabirimini kullanarak PDF kutularınının boyut ve konumunu önizleyebiliyor, oluşturabiliyor ve kutuların üzerinde değişiklik yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra, renk seçiciyi kullanarak tam zemin kaplama alanlarını sistem renk paleti veya belgeden seçilen bir renkle doldurabiliyorlar. Ayrıca, Microsoft® Office belgelerinin (Word, PowerPoint® ve Excel®), uygulama dışında dönüştürme gereksinimi olmadan, açılmasına ve basılmasına yönelik yerel dosya desteği, işin dönüşünü hızlandırıyor ve dönüştürme ayalarını kontrol ederek baskı kalitesini optimize ediyor.

Yazılım Canon’un üst sınıf imageRUNNER ADVANCE cihazları ve Canon VarioPrint, imagePRESS ve Océ VarioPrint ürün serilerinin tamamının yanı sıra, diğer renkli ve tek renkli, dijital tabaka yazıcıların üretimini de destekler.

PRISMAprepare 6.2'nin baskı ortamınıza nasıl katkı sağlayacağı hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Derginizi alın!

Think Digital'in basılı veya e-posta kopyasını almak için buradan kaydolun.