legria family video cameras

LEGRIA Kompakt Aile Video Kameraları

LEGRIA HF R kompakt video kameralar serisi ile mükemmel kalitede, dengeli Full HD filmler oluşturun ve bu filmleri paylaşın.

Akıllı Optik Görüntü Sabitleyici

Intelligent IS, çekiminize odaklanabilmeniz için keskin ve ayrıntılı videolar oluşturulmasına yardımcı olur. Sahneyi otomatik olarak algılar ve hareketin etkisini yok ederek bulanıklığı önlemek için 4 mod arasından en doğru Görüntü Sabitleyici ayarlarını seçer.

Üstü kalitede kayıt

Saniyede 50 kare hızında çekim yaparak hızlı hareket eden nesnelerin bile canlı ve net görünmesini sağlayan Full HD'nin keyfini çıkarın.

highest quality recording

Zoom Çerçeveleme Yardımı

Yüksek zum kullanırken nesneniz kolayca kadrajın dışına çıkabileceğinden Zum Çerçeveleme Yardımını kullanarak hareketi kolaylıkla takip edin. Tek bir tuşla kadrajın dışına çıkan nesneler bulunarak orijinal zum konumuna geri dönülür.

zoom framing assist
baby mode video cameras

Bebeğinizin önemli anları

Gelişmiş Bebek Modu ile çocuğunuzun ilk adımlarını, ilk kelimelerini ve diğer önemli anlarını yakalayın. En fazla üç çocuk için eğlenceli albümler oluşturabilirsiniz. Çekimler otomatik olarak seçili albümünüze kaydolur.

Videoyu İzleyin

Olağanüstü kalitede ses kaydedin

Sesli Sahne Seçme özelliği ve yüksek hassasiyetli, dahili zoom mikrofonla filmlerinizin sesini de görüntüsü kadar kaliteli hale getirmeniz kolaydır. Müzik veya konuşma gibi 5 sahne modundan birini seçmeniz yeterlidir; ses ayarları otomatik olarak optimize edilir.

audio scene select