hero
alt text goes here

ÇOK AMAÇLI
VİDEO KAMERALAR

Uzman düzeyinde uygulamalar için ideal kompakt, hafif ve çok yönlü video kameralar.

Birden fazla arabirimle yüksek derecede yapılandırılabilir

Yapılandırma kurulumu ve kontrolünde inanılmaz düzeyde çok yönlülüğün yanı sıra yüksek kaliteli çıktılar ve geniş kapsamlı esneklik sunan bu çok amaçlı video kameralar, vahşi yaşam ve doğa belgeselleri, canlı tiyatro, stüdyo kaydı ile uzaktan kayıt ve denetleme gibi uygulamalara yeni boyutlar kazandırır.

feature

ME20F-SHN

4 milyondan yüksek maksimum ISO değerine sahip Tam Kare 2,26 MP CMOS sensörle donatılan bu profesyonel ağ kamerası, neredeyse tamamen karanlık ortamlarda Full HD renkli videolar sunar.

feature

Tüm seri

Yaratıcı yapılandırmalar

Çok çeşitli uyumlu Canon EF/EF-S lensleri destekleyen, Cinema Lock özellikli EF yuvasıyla yaratıcılığınızı artırın. HDMI çıkışı, Genlock ve 3G/HD-SDI terminalleri gibi geniş bağlantı seçenekleriyle* iş akışlarına kolayca entegre edin.
*Modele bağlıdır

Creative configurations

Çoklu kontrol arabirimi

2,5 mm jak terminali, RS422 terminali ve Ethernet terminali seçeneklerini içeren çoklu uzaktan kontrol arabirimleri* sayesinde kamerayı istediğiniz şekilde kurup çalıştırın.
*Modele bağlıdır

Multi control interface

Küçük ve esnek

Üst ve alt yuvalara sahip bu küçük ve hafif kameralar, ulaşılması zor yerlere kolayca kurulabilir ve ultra yüksek ISO, kızılötesi, Ethernet ve gelişmiş otomatik odaklama gibi benzersiz özellikleri* sayesinde uzman düzeyinde uygulamalar için idealdir.
*Modele bağlıdır

Small and flexible

İlgili ürünler

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Canon Profesyonel Videoyu keşfedin ve video ile neler yapabileceğinizi yeniden düşünün

İster etkileyici bağımsız belgeseller ister sürükleyici kapalı dekor drama dizisi veya ödüllü sinema filmleri çekiyor olun, yaratıcılığınızı yeni seviyelere taşıyabilecek bir Canon Profesyonel Video ürünü bulunuyor.