Autumn Leaves Boy

Sonbahar ışığından faydalanmak

LEGRIA'ya Dair ipuçları

Sonbaharın renklerine geçiş, LEGRIA'nızla yürüyüşe çıkmak için en uygun zamanın geldiğini gösteriyor. Güneşin daha alçaktan yükselmesi, ışığın genelde sıcak ve yumuşak olması anlamına gelir; bu da gün içinde video çekmek için ideal koşulu sağlar. Soğuk geceler ise sabah sis olması ihtimalini artırır. Bu nedenle güneş araya girmeden önce dışarı çıkın ve puslu şehrin veya kırsal kesimin filmini çekin.

Seattleye
Haklar: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Sonbaharın başlangıcında film çekmek; canlı, renkli sahneler ile daha sönük, düşük kontrastlı sahneler arasındaki kontrastı göstermek için bir fırsattır. Yerel parklar ve kırsal kesimler canlı renkler için en ideal yerlerdir. Çekiminizde arkadaşlarınız, aileniz veya başka insanlar varsa filminizin yıldızlarının uygun, canlı renkli giysiler giydiklerinden de emin olun.

Yaprakların sonbahar gölgelerinde parladığı manzara renkleri, videonuza uygun sahneyi yaratmanın muhteşem bir yoludur. Yaprakların ağaçlardan düştüğü birkaç klip çekin; hatta bir avuç yaprak toplayarak onları havaya da atabilirsiniz. Nesnenizin önüne düşen birkaç yaprak ilgi çekici bir çekim elde etmenizi sağlar. Birçok LEGRIA modelinde, bunun gibi muhteşem çekimler yapabilen Ağır Çekim modu bulunur. Aynı zamanda kurumuş yapraklar üzerinde çıtırdayan ayak seslerini de kaydetmeyi deneyin. Sonbahar zamanının sesi tam da budur.

Son olarak, en önemli adım filmi düzenlemek ve sonbahar kışa dönmeden önce paylaşmaktır.

Haberdar Olun

Sıradaki: Dünyayı vizör olmadan görmek

Bültene Abone Ol