Pier Sunset Leading Lines

Baskılarınızın kompozisyonunu iyileştirin

PIXMA'ya dair ipuçları

Fotoğrafçılığın güzel yanlarından biri de sunduğu yaratıcılık özgürlüğü ve duygusal ifade olanağı. Bu nedenle, özellikle de yaz tatilinizin tadını çıkarıyorsanız kompozisyon kurallarını tartışmak biraz kısıtlayıcı gibi görünebilir. Yine de bazı basit kompozisyon kurallarını bilmek fotoğraflarınızı daha hoş hale getirmenize yardımcı olabilir. Şimdi, kompozisyonun fotoğraflarınızdaki şeyleri düzenlemenize nasıl yardımcı olabileceği ve kuralları kullanarak bunları nasıl kontrol edebileceğinizi tartışacağız.


Kılavuz Çizgileri - Andrew Thackway
Haklar: https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Fotoğraflarınızı PIXMA yazıcı ile bastırırken Canon'un My Image Garden yazılımını kullanarak fotoğraflarınızı kırpabilir, kompozisyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Ayrıca, My Image Garden'ı kullanarak kolayca fotoğraf kolajları hazırlayabilir ve bastırabilirsiniz. Çok sayıda muhteşem şablonu kullanarak fotoğraflarınızı yaratıcı bir şekilde sergileyin.

Baskılarınızı kırparak en iyi efekti elde edin

My Image Garden’ın kırpma araçlarını ya da başka bir yaratıcı uygulamayı kullanarak farklı kırpma deneyimlerine biraz zaman ayırın. Manzara fotoğraflarında geniş bir fotoğraf elde etmek için panoramik kırpmayı tercih edin. Fotoğrafları iyi çekebildiyseniz farklı resimleri yan yana koyduğunuzda bile panoramik efekt elde edebilirsiniz.

PIXMA yazılımı hakkında daha çok bilgi edinin.

Haberdar Olun

Sıradaki: Dünyayı vizör olmadan görmek

Bültene Abone Ol