Motion Underwater

PIXMA yazıcınızla hareketin baskısını alma

PIXMA'ya dair ipuçları

Fotoğraflarda hareketi yakalamak için aksiyonu dondurma VEYA yaratıcı bulanıklık ile fotoğraflarınızda hareket hissini gösterme arasında bir seçim yapmanız gerekir. Seçtiğiniz yol, fotoğrafınızın izleyicilerinize ne söylemesini istediğinize bağlıdır. Donmuş bir anda bir tenis oyuncusunun yüzündeki duyguyu yakalamak, bir korttaki hareketi yoğun biçimde bulanık gösteren bir çekime göre farklı bir mesaj iletir. Bunların ikisi de eşit derecede güçlü olabilir.

Canon eğitmeni Brian Worley, yazıcınızdan en iyi şekilde nasıl faydalanacağınızı açıklıyor. Worley aynı zamanda faydalı ipuçları sunuyor ve PIXMA yazıcınızı kullanarak dinamik ve hareket dolu görüntüleri nasıl basabileceğinizi açıklıyor.

Aksiyon dolu baskılar için doğru ayarları seçme

PIXMA kullanarak fotoğraflarınızı basmak, yüksek hızlı aksiyon görüntülerinizi sergilemenin çok iyi bir yoludur. PIXMA yazıcılar, şaşırtıcı düzeyde ayrıntılara sahip yüksek kaliteli baskılar üretebilmenizi sağlar. Baskılarınızdan en iyi şu şekilde faydalanabilirsiniz:

  • Görüntünüze uygun boyutta bir kağıt seçin (örn. yüksek çözünürlüklü görüntüler için yazıcınız destekliyorsa baskınızı A4'ten büyük bir kağıda yapabilirsiniz.)
  • Çarpıcı renkler elde etmek için doğru kağıt türünü seçin (PIXMA'yı Canon'un geniş fotoğraf kağıtları ürün yelpazesi ile birlikte kullanmak, doğru renkte baskılar elde etmenize yardımcı olur)
  • Baskılarınızda en yüksek düzeyde ayrıntı elde etmek için yazıcı sürücüsünde kalite ayarlarını artırın

PIXMA'nızla My Image Garden yazılımını kullanma

My Image Garden, fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenize ve basmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir yazılım uygulamasıdır. Bu yazılım, Canon kameralar kullanılarak çekilmiş film kliplerinden seçilen hareketsiz görüntüleri bile basabilir. Buna ek olarak birden fazla hareketsiz kareyi basılmaları için tek bir dosyada birleştirebilir. Dolayısıyla servis atışı yapan bir tenis oyuncusunun video dizisine sahipseniz diziyi tek tek görüntülere ayırıp tüm servis atışı eylemini tek bir baskıda gösterecek şekilde birleştirebilirsiniz.

Haberdar Olun

Sıradaki: Dünyayı vizör olmadan görmek

Bültene Abone Ol