Girl pinning pictures

Baskı yolculuğunuzdaki yeni bölümü keşfedin_

İster yeni bir iş fırsatı keşfediyor isterseniz de üniversite için evden ayrılıyor veya çocuklarınıza yeni projelerinde yardımcı oluyor olun hayatınızın bir sonraki bölümü baskılarla çok daha güzel olacak.

Günümüzde yazıcılar, eski yazıcılara kıyasla çok daha fazlasını yapabilir. Bulut baskıdan WiFi bağlantı özelliği ve indirilebilir Office şablonlarına kadar keşfedilmeyi bekleyen çok daha fazla imkan var.

Baskı alanındaki yaratıcı potansiyel ve bir yazıcının sonraki adımınıza hazırlanmanıza nasıl yardım edebileceği konusunda daha fazlasını keşfedin.

Bir düzen kurma

Bütçenizi sarsmadan işleri yolunda tutmanın en ideal yolu basılabilir malzemelerdir. İhtiyacınız ister üniversite ödevlerinizi not etmek için bir ajanda ister ofis toplantıları için A3 boyutunda takvimler isterse de aile yaşamını kontrol altında tutmak için haftalık yapılacaklar listesi olsun bu araçları internette kolayca ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

The Organised Student ve Emma Studies bloglarında düzen kurmak için ideal çok çeşitli ücretsiz basılabilir malzemeler bulunmaktadır. Kendi sayfamız olan Creative Park, birçok farklı takvim içerir. Hatta bunlardan bazılarını kendi görüntüleriniz ile özelleştirebilirsiniz.

Yağmurlu günlerin ilacı

Çocukları eğlendirmek, özellikle de kötü hava koşullarında tam zamanlı bir işe dönüşebilir. Ancak tam da böyle sıkıcı günler bir yazıcının yıldızının parlayacağı günlerdir.

Yağmurlu bir günü hızlıca eğlenceli hale getirmek için Happiness is Homemade sitesinden kelime bulmaca oyunları, küçük testler ve boyama sayfaları basabilirsiniz. Çocukları daha uzun süre eğlendirmek istiyorsanız daha da ileri giderek bir oyun basmaya ne dersiniz? Lego oyuncaklardan esinlenilerek oluşturulmuş bu eşleştirme hafıza oyunu evde kolayca basılabilir ve oyunu kurması oynaması kadar eğlencelidir.

Creative Park; oyuncaklar, oyunlar ve kartlar dahil olmak üzere doğrudan evinizdeki yazıcıdan basılabilecek, kağıtla yapılan pek çok eğlenceli el işi içerir.

Basılabilir kağıt el işleri


Yeni bir eve yerleşme

Üniversiteye başlamak demek, öğrenci evinin bir yuva hissi vermesi için zaman harcamak demektir. Kendi görüntülerinizi kendiniz basarak odanızı dekore etme maliyetini azaltmaya ne dersiniz?

Zoemini, akıllı cihazlarla doğrudan eşleşen, cep boyutunda bir yazıcıdır. Bu sayede mobil cihazınızdan doğrudan görüntü baskısı alarak ortamı daha hızlı ve kolay şekilde dekore edebilirsiniz.

Zoemini cep boyutunda yazıcı

Baskısını aldığınız hikayeleri sergilemenin hesaplı pek çok yöntemi vardır. Fotoğraflarınızı bir iple bağlamak veya mantar panoya tutturmak sizi tatmin etmiyorsa Cool Mom Tech blogunda bulabileceğiniz fotoğraflarınızı sergilemeye yönelik kılavuza göz atın.

PIXMA yazılımı ve Canon yazıcınızın yaratıcı potansiyelini nasıl ortaya çıkarabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi edinin. Ayrıca seriye göz atarak ideal ev-ofis yardımcınızı bulabilir ve kendi kağıt el işlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Önerilen Kit

PIXMA TS9551C

Zoemini


Yazan: Sasha Newbury