Stay connected

İletişimde kalın

Sorunsuz
entegrasyon

EOS 5D Mark IV'ün dahili Wi-Fi ve NFC'sini kullanarak akıllı telefonunuza, tabletinize veya dizüstü bilgisayarınıza ya da doğrudan seçili fotoğraf paylaşım hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Görüntüleri müşterilere göndermek ve sosyal medya platformlarında paylaşmak için idealdir. FTP/FTPS desteği, Wi-Fi bulunan mekanlarda çekim yapanlar için daha fazla güvenlik gerektiğinde mükemmel bir seçenektir.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Uzaktan bağlanın ve
çekim yapın

EOS 5D Mark IV, Canon Camera Connect uygulaması (iOS veya Android) bulunan bir akıllı cihazdan kablosuz olarak kontrol edilebilir. Ulaşılması güç çekim noktalarında yeni bir bakış açısı elde edin ve film projesinde çalışan odaklayıcılar için ideal olan Dokunmatik Netleme gibi özellikleri uzaktan kontrol edin.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Kırpın ve yeniden boyutlandırın

EOS 5D Mark IV'teki oynatma sırasında kırpma ve yeniden boyutlandırma işlevi kullanıcılara çekim sonrasında kompozisyon üzerinde tekrar çalışabilme ve Wi-Fi üzerinden anında paylaşım için görüntüleri kolayca yeniden boyutlandırabilme imkanı sunar. Aynı EOS-1D X Mark II'de olduğu gibi, fotoğrafçılar görüntüleri yayınlanmasını istedikleri şekilde kırpabilir, editörlere ve görüntü masalarına hızlıca gönderebilirler.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Wi-Fi erişiminizi
genişletin

WFT-E7 birimi, fotoğrafçılara görüntüleri daha uzak mesafelerdeki fotoğraf makinelerinden bilgisayarlara kablosuz aktarma olanağı sunarak fotoğraf makinenizin kablosuz esnekliğini genişletir ve geliştirilmiş uzaktan yakalama ile media server işlevi özellikleri sunar.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

Dünyayla bağlantıda

Dahili GPS, her bir görüntüye konumunuzu içeren bir coğrafi etiket ekler ve EOS 5D Mark IV'ün dahili saatinin doğru olmasını sağlar. Aynı zamanda daha fazla güç tasarrufu sağlar, bu sayede daha uzun süre çekim yapabilirsiniz. GPS verileri, fotoğraflardan katalog oluşturma işlemi sırasında yardımcı olur ve belirli çekim konumlarını yeniden bulmanız için adımlarınızı tekrar takip etmenizi sağlar.

Verilerinizi asla unutmayın

Foto muhabirler önemli yazılı bilgiler de dahil her detayı yakalamak zorundadır. EOS 5D Mark IV'ünüze kişisel bilgilerin yer aldığı meta veri şablonlarını ve çekim ayrıntılarını yükleyin. Bu bilgiler, çekilen her bir görüntünün IPTC meta veri alanlarında gömülü olarak yer alır.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Hızlı ve güvenilir
veri aktarımı

USB 3.0 bağlantısı, PC'ye ve Mac bilgisayarlara hızlı dosya aktarımı yapılmasına olanak tanır. Stüdyo ortamlarında bağlı çekim yapmak için idealdir.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Esnek
kayıt seçenekleri

EOS 5D Mark IV saniyede 167 MB yazma hızı olan hızlı UDMA 7 kartlarıyla çalışan SD ve CF kart yuvalarına sahiptir.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Diğer avantajları keşfedin