Kristal berraklığında netlik

Her sahnenize ayrıntı ve ekstra incelik katmak için film anlarınızı EOS 5D Mark IV'ün gücüyle kaydedin. Yüksek çözünürlüklü 4K1 ve 60p yavaş çekim dahil Full HD kare hızlarında kayıt seçenekleri, DSLR film yapımcılığını daha üst bir düzeye taşıyor.

Capture the moment

Anı yakalayın

Videoyu İzleyin

Herhangi bir kareden
mükemmel fotoğrafı yakalayın

EOS 5D Mark IV kullanıcıları, EOS-1D X Mark II'den alınan bir özellikle 4K filmler çekebilir ve herhangi bir kareyi, güzel ayrıntılara sahip 8,8 megapiksel bir fotoğraf olarak JPEG formatında doğrudan hafıza kartına kaydedebilirler.

4K Screengrab Music Promo

Yüksek kare hızı

Daha yüksek kare hızları, fotoğraflarınıza bakan kişileri anın içine çekmek için yeni ve heyecan verici fırsatlar yaratır. Muhteşem 120 fps HD video özelliği en hızlı nesneleri bile olağanüstü ayrıntıyla yakalar.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Yüksek kare hızına sahip film

Videoyu İzleyin

Bir profesyonel gibi odaklayın

EOS 5D Mark IV, EOS 5D Mark III'ten sonraki en önemli özellik yükseltmelerinden biri olan Dual Pixel CMOS AF özelliğine sahiptir. 4K'dan Full HD'ye tüm çözünürlüklerde net ve hassas içeri odaklama geçişleri için LCD ekranda odaklanmak istediğiniz noktalara dokunun ve gerisini fotoğraf makinesine bırakın.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Canon Log Gama

Geniş dinamik aralık, yüksek pozlama toleransı ve üretim sonrası olağanüstü özgürlük için EOS 5D Mark IV'e Canon Log ekleyin.

Daha fazlasını öğrenin

EOS 5D Mark IV

HDR Filmin tüm ayrıntılarını koruyun

HDR film modu, normal ve düşük pozlamalı kareler arasında geçiş yaparak bir sahnenin en parlak kısımlarını sıkıştırabilir ve daha fazla vurgu ayrıntısını koruyabilir. Bu sayede geniş dinamik aralıklı filmler elde edersiniz.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

HDR size bu imkanı sunar

Videoyu İzleyin

Tempoyu düşürün, sıra dışı olanı kaydedin

EOS 5D Mark IV'ün üzerindeki zamanlayıcıyla çekim işlevleri, olayların olağanüstü netlikteki zaman atlamalı kaydına imkan tanır. Farklılığı olan dinamik bir film için Full HD bir film için yaklaşık 2 dakikalık oynatma süresiyle 3600 adede varan fotoğraf karesi yakalayın.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Zaman Atlamalı Çekim Yapın

Videoyu İzleyin

Mikrofon
ve kulaklık,
HDMI çıkış

Mikrofon ve kulaklık soketleri filmleriniz için mükemmel film sesleri kaydetmenize olanak tanır ve mükemmel seviyeyi yakalamak için sesi takip eder. HDMI bağlantısı, harici kayıt cihazlarına ve video monitörlerine, tam sesli ve sıkıştırılmamış Full HD çıkış sunar.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Yönlendirilebilir Stereo
Mikrofon DM-E1

DM-E1 harici mikrofonunuzu EOS 5D Mark IV'e bağlayarak filmleriniz için mükemmel film sesleri kaydedin ve üstün seviyeyi yakalamak üzere sesi takip edin. HDMI bağlantısı, harici kayıt cihazlarına ve video monitörlerine, tam sesli ve sıkıştırılmamış Full HD çıkış sunar.

Daha fazlasını öğrenin

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Dipnotlar

Diğer avantajları keşfedin