Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV

Performans için özel olarak geliştirildi

Daha hızlı performans
sunan işlemci

EOS 5D Mark IV fotoğraf makinesinin temelinde yatan şey, raw sensör verilerinin yüksek kaliteli, zengin ayrıntılara, doğru renklere ve cilt tonlarına sahip, düşük gürültülü görüntü dosyalarına dönüştürülmesi dahil fotoğraf makinesinin her hareketini kontrol eden hızlı DIGIC 6+ işlemcidir.

DIGIC 6+ processor found on Canon EOS 5D Mark IV

Her anı
kare kare
yakalayın

Performans sunması için baştan sonra özel olarak geliştirilen EOS 5D Mark IV, 7 fps'de1 tam AF ve otomatik pozlama ile tek seferde2 21 adede kadar RAW görüntü veya sınırsız JPEG görüntü yakalayarak kesintisiz çekim yapabilir. Bir sonraki kare için her zaman hazırsınız. Canlı Kontrol modunda AF takip özelliği ile 4,3 fps'de kesintisiz çekim yapmak mümkündür. Bir sonraki kare için her zaman hazırsınız.

Net ve hassas
LCD dokunmatik ekran

Yüksek çözünürlüklü 3,2 inç LCD ekran ve sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri, EOS 5D Mark IV ile çekim yapmayı bir zevk haline getirir. Menü komutlarını seçmek için dokunun ve görüntüleri incelerken ileri ve geri kaydırın. Dört renk tonu seçeneği ekranı gündüz veya gece fark etmeksizin dilediğiniz zaman net bir şekilde kullanmanızı sağlar.

LCD touchscreen with EOS 5D Mark IV

Sessizce çekim yapın,
dikkat çekmeyin

EOS 5D Mark IV'te sessiz çekim modunu seçerek enstantane gürültüsünü minimum düzeyde tutun. Özel bastırma özelliği, fotoğraf makinesinin en sakin ortamlarda bile sessizce çalışmasını sağlar.

Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi

Fotoğraf makinesinin titremesi veya ayna yansıması titreşimi bulanıklığa neden olabilir. Bu nedenle Canon, bu bulanıklığı en aza indirmek, gürültü düzeyleri bastırılmış net görüntüler sunmak ve dikkat çekmeden çekim yapmak için bir Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi geliştirdi.

Mirror vibration control system in EOS 5D Mark IV

Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi

Videoyu İzleyin

Tam netlikte görüntüleyin, kompozisyon oluşturun
ve çekim yapın

Çift eksenli elektronik seviyeleme gibi çekim bilgileri sunan Akıllı Vizör II, lensten sahneyi yaklaşık yüzde 100 görüş açısıyla daha net ve daha parlak bir şekilde görmenizi sağlar. Kompozisyonu daha kolay ve doğru şekilde düzenlemek üzere dikkatlice ayarlanan çekim bilgileri sayesinde ekran, fotoğrafçının ihtiyaçlarını uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.

Viewfinder of the Canon EOS 5D Mark IV

Özel Hızlı
Kontrol Ekranı

Her fotoğrafçı benzersizdir ve her fotoğrafçının çalışma şekli farklıdır. Bu nedenle Canon mühendisleri, fotoğraf makinesinin Özel Hızlı Kontrol ekranında simgelerin türünü, boyutunu ve konumunu hızlı ve kolay biçimde değiştirerek sık kullanılan ayarları rahatça bulabilmenizi sağladı.

Custom Quick control screen on EOS 5D Mark IV

Sağlamlık ve
güvenilirlik

EOS 5D Mark IV'te bulunan üstün hava şartları dayanıklılığı3 ve magnezyum alaşımlı yapı, koşullar kötüleştiğinde bile güven içinde çekim yapmaya devam etmenizi sağlar. EOS 5D Mark III'ten daha hafif olan EOS 5D Mark IV, güvenilir bir çekim performansı ve uzun süre kullanım düşünülerek tasarlandı.

EOS 5D Mark IV magnesium alloy body

Çekim becerilerinizi
geliştirin

EOS 5D Mark IV fotoğraf makinesine ek kullanım avantajları kazandıran ve pil kapasitesini iki katına çıkaran Battery Grip BG-E20, daha uzun süre çekim yapmanızı ve odaklama ve ölçüm için dikey kontroller sayesinde fotoğraf çektiğiniz anı tam olarak kontrol edebilmenizi sağlar.

EOS 5D Mark IV Battery Grip BG-E20

Dipnotlar

1 1/500 sn veya daha yüksek enstantane hızı, maksimum diyafram (lense bağlı olarak), tam olarak şarj edilmiş Pil Paketi LP-E6N ile 23°C/73°F sıcaklıkta. Titreme önleme, Dual Pixel RAW ve Dijital Lens Optimizasyonu gibi özelliklerden herhangi biri etkinken hız düşer

2 f/2,8, 23°C/73°F, ISO 100 değerleri karşılandığında, tek bir merkezi AF noktasından odaklamada EV-3

3. Toz ve su geçirmezlik performansı elde etmek için bölme kapakları, terminal kapakları ve diğer açılabilir parçaların doğru şekilde kapatılması gerekir. Ancak, bu tedbirler toz ve su damlacıklarının tamamının fotoğraf makinesinin içine girmesini tam olarak engellemez.

Diğer avantajları keşfedin