Colorado 1650

Colorado 1650

Esnek tercih

Bilgi isteyin

Parlak modda saatte 159 m2'ye

kadar

1800 dpi'ye kadar

baskı çözünürlüğü

2 rulo

otomatik besleme ve geçiş

1625 mm

maksimum rulo genişliği

Esnek mürekkep ve mat/parlak yüzey seçeneklerine sahip yeni nesil UVgel yazıcı

Olağanüstü uygulama aralığıyla yeni iş fırsatlarını keşfedin. FLXfinish, medyadan bağımsız şekilde kusursuz parlak veya gösterişli mat yüzeyli baskılar almayı sağlar. Tasarımcı duvar kağıtları, muhteşem çıkartmalar veya gösterişli ön ve arkadan aydınlatmalar elde edip insanların dikkatini çekerken, sıkışık teslim sürelerinin üstesinden gelin ve düşük maliyetli üretim sağlayın.

Broşürü (pdf) indirin

Bir yazıcı. İki yüzey seçeneği

Tek bir cihazdan baskısını alabileceğiniz öne çıkan parlak afişlerle veya yüksek düzeyde doğru matlıkta yüzey sonlandırmasına ve harika renklere sahip duvar kağıtlarıyla müşterilerinizi memnun edin. Mürekkep ya da ortam değiştirmek gerekmez!

Rakip tanımayan çok yönlülük

SAV'ler, polyester kumaşlar, ısıya duyarlı malzemeler ve düz kağıt gibi çeşitli ortamlarda dayanıklı ve kaliteli baskılar elde edin. UVgel mürekkeplerin esnek ve daha fazla gerilebilir formülü, baskılar katlandığında, büküldüğünde ve esnetildiğinde dahi kusursuz görüntü tutarlılığı sağlar.

Çığır açan üretkenlik

Her zaman yüksek çıktı hızları ve kısa üretim süreleri elde ederek teslim sürelerini kısaltın. Çevrimiçi değiştirilen iki ortam rulosu ve mürekkebin baskı sırasında doldurulması sayesinde sağlanan kesintisiz baskı ile rakipsiz üretkenlik elde edilir.

UVgel printer


Piyasada daha hızlı, daha uygun maliyetli ve daha iyi olmamız isteniyor. Limitleri her zaman zorladık, ta ki Colorado'yu keşfedene kadar.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Benzersiz otomasyon

İlgilenmeniz gerekmez: kesintisiz püskürtme ucu denetimine, kullanışlı otomatik baskı kafası bakımına, otomatik ortam beslemesine ve rulo sarma modülüne güvenin.

Daha düşük operasyon maliyetleri

Daha az mürekkep kullanımı, düşük servis maliyeti ve uygun maliyetli ortamlarla kar-zarar tablonuzu iyileştirin. Benzersiz otomasyon sayesinde operatörün değerli zamanından tasarruf sağlayın.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Temel Özellikler

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Parlak modda 159 m2/saate kadar maksimum hız

 FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Parlak modülasyonla FLXfinish UV LED kurutma

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

Otomatik besleme ve geçiş özelliğiyle 2 rulo, 1625 mm'ye kadar genişlik

Print resolution 600x1800 dpi

1800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü

Tüm teknik özelliklere bakın

Key Specifications
Applications

Uygulamalar

FLXfinish, mürekkep ya da medya değişimine gerek olmadan parlak ve mat yüzey seçenekleri sunar. Esnek UVgel mürekkepler, kendinden yapışkanlı viniller ve polyester kumaşlar da dahil olmak üzere geniş bir medya aralığını destekler. Daha fazla gerilme becerisi, baskıları sorunsuz şekilde bükebilmenizi, kıvırabilmenizi veya katlayabilmenizi sağlar.

Wall decoration with the perfect finish

Kusursuz yüzeylere sahip duvar dekorasyonu

En yüksek kaliteye sahip duvar kaplaması, yoğun mat bir yüzeye ve kusursuz boyutsal stabiliteye sahiptir. FLXfinish sayesinde şık görünümlü bir yüzey ile kadifemsi mat bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eye-catching front- and backlits

Göze çarpan ön ve arkadan aydınlatmalar

Önden veya arkadan canlı bir biçimde aydınlatılmış görünümlerle yanından geçenlerin dikkatini çekin. UVgel teknolojisi; zengin renkler, zarif mat yüzey ve siyahın gerçek anlamda siyah olduğu harika bir karartma gücü sunar.

Gallery-quality canvasses

Sanat galerisi kalitesinde kanvaslar

Malzemenin katlanması, gerilmesi ve zımbalanması nedeniyle sanat galerisi kalitesinde kanvas baskıları elde etmek zor olabilir. Colorado 1650 modelindeki UVgel mürekkeplerinin esnekliğiyle kusursuz katlamalar oluşturabilirsiniz.

Economical disposable posters

Muhteşem poster kalitesi

Düz kağıda basılan üstün posterlerle sınırlarınızı genişletin. UVgel mürekkepler ve FLXfinish ile göz alıcı bir nihai kalite elde edersiniz.

Jaw-dropping durable POP posters

Dikkat çekici satış noktaları

Düşük maliyetli medyada üretilmiş, kokusuz ve kimyasal emisyon içermediği için iç mekanlarda güvenle kullanılabilen yüksek nitelikli reklamlarla hedef kitlenizin dikkatini çekin.

No-wear decals

Daima yeni gibi görünen çıkartmalar

Kaplama olmadan ağır darbelere dayanabilen, çizilmeye, suya ve hatta grafitiye karşı dayanıklı, genişliği 1,6 metreye ulaşabilen çıkartmalar üretin. Zemin grafikleri, duvar çıkartmaları ve aracın yıkanmasından etkilenmeyen araç grafikleri için mükemmeldir.

Soft signage

Göz kamaştıran soft signage

Soft signage, özel işlem yapılmadan kusursuz görünüm gerektiren üstün bir üründür. Colorado 1650 UVgel mürekkepler ile ürünleriniz, zengin, homojen renklerle ve yoğun siyahlarla öne çıkar. Baskılar, sorunsuzca esnetilebilir ve katlanabilir.

Durable banners

Portatif afişler

Canlı renklere sahip, çizilmeye karşı dayanıklı ve düşük maliyetli medyada üretilen esnek film ve rulo afişler.

Outdoor banners

Dış mekan afişleri

Doğru yüzey tercihiyle afişlerinizi öne çıkarın. Etkileyici fotoğraflar için parlak yüzey; dış mekanda bile kolayca okunabilir metinler için ise mat yüzey. Mükemmel kaliteye sahip, çizilmeye karşı dayanıklı ve hepsinden önemlisi; ekonomik.

Window graphics

Pencere grafikleri

Muhteşem bir cam ve araç penceresi dekorasyonu elde etmek için delikli film üzerine yazdırın; kolayca üretin, hızlıca takın ve çıkarın.

Blueback printing

Blueback baskı

Colorado'da uygun maliyetle üretilmiş yüksek renk gamına sahip reklamlarla hedef kitlenizin dikkatini çekin.

Photo prints

Fotoğraf baskıları

Film ve makine kaplamalı kağıtlar gibi pek çok alt katmanda üstün bir kalite yakalayın. Yüksek renk tutarlılığı ve ince ayrıntılar ile kusursuz bir görsel etki sunun.

Technologies that make sense

Anlamlı teknolojiler

Colorado 1650 yeniliklerle doludur. UVgel ve FLXfinish ile oyunun kurallarını değiştirdik. Düşük sahip olma maliyetiyle daha geniş bir uygulama yelpazesinin, nefes kesici kalitenin ve gelişmiş üretkenliğin tadını çıkarın!

UVgel teknolojisi

UV LED ışıklarla anında kuruyan jel mürekkeplere sahip benzersiz "baskı al-kurut" teknolojisi. Jellerin sıvıya göre avantajı, mürekkep ortam içine ve üzerine akmadan daha az geçişte daha fazla mürekkep kullanabilmesidir. Geniş renk gamıyla çok net baskılar sağlar. Kokusuzdur ve son derece dayanıklıdır.

FLXfinish teknolojisi

Bu dahiyane teknoloji, tek veya iki adımlı kurutma stratejisiyle UVgel'in avantajını en üst düzeye çıkarır. Mürekkep ya da ortamın değiştirilmesine gerek olmadan parlak veya mat yüzey seçeneği sunar. Pürüzsüz ortam ve kaplamasız düz kağıt gibi daha gözenekli/farklı yapıya sahip ortamlarda canlı mat baskıların tadını çıkarın.

UVgel mürekkepler

Esnek ve daha fazla gerilebilir mürekkepler, düz kağıt, kendinden yapışkanlı viniller ve polyester kumaşlar gibi geniş bir ortam aralığında baskı alınmasını sağlar. Daha fazla gerilme becerisi, soft signage veya güzel sanatlar kanvası gibi uygulamalar için baskıları sorunsuz şekilde bükebilmenizi, kıvırabilmenizi veya katlayabilmenizi sağlar.

UVgel gel inks
 PAINT technology

PAINT teknolojisi

Baskı kafalarında olduğu gibi yazıcıyla ilgilenmenize gerek yoktur, Piezo Akustik Entegreli Püskürtme Ucu Teknolojisiyle (PAINT) püskürtme ucunun durumu sürekli takip edilir. Bir arıza saptandığında etkilenen püskürtme ucu (geçici olarak) kapatılır ve bitişikteki püskürtme uçlarıyla telafi edilir. Doğru an geldiğinde baskı kafaları temizlenir. Tam otomatik.

Colorado 1650 hakkında daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz?

Ekibimizin bir üyesiyle bugün görüşün

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Sertifikalar ve ödüllerUVgel teknolojisinin ekolojik avantajları, seçimimizi yapmamıza yardımcı oldu. Operatörümüzün gece gündüz çalışmasına gerek kalmadan kendi başına çalışabilen bir makine bulmamız gerekiyordu.

Richard Mathys, RemarQ şirketinin kurucusu

Daha fazlasını keşfedin

Remarq örnek çalışma videosu

RemarQ, marka reklamcılığı konusunda uzman İsviçreli bir şirkettir. Blueback uygulamaları sunabilmek için şirket, en yüksek üretim hızında bile yüksek çıktı kalitesi ve kullanım kolaylığı sunduğu için Colorado 1650'ye yatırım yaptı.

Remarq case study video

De Resolutie örnek çalışma videosu

De Resolutie, dünya çapında yeni Colorado 1650'yi kullanan ilk yazdırma hizmeti sağlayıcılarından biriydi. Duvar kağıdı ve iç tasarım konseptleri, De Resolutie'nin güçlü bir yanını temsil eder.

De Resolutie case study video

Colorado 1640

Kalite, verimlilik ve karlılığı birleştiren UVgel 64 inç rulodan ruloya yazıcı.

Ürün sayfasına git

Colorado 1640

UVgel Wallpaper Factory

Designed for maximum throughput, high quality and to run all day long, the UVgel Wallpaper Factory is a fully automated and modular production facility for digitally printed wallpaper: from the bulk-sized media input straight through to the finished rolled output.

Want to take customised wall décor production to the next level?

Find out more

Uvgel Wallpaper Factory

Yeni uygulamalarla işletmenizi büyütmeye hazır mısınız?

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN