HİZMETLER

Cihaz Yaşam Döngüsü Hizmetleri

Ağ bağlantısından kullanım ömrü sonuna kadar, kontrol, güvenlik ve verimliliği artıran Canon Ofis çözümlerinizi optimize edin.

Two suited men with their backs to the camera gaze out through a large glass office building, with one pointing upwards.

Canon Kurulum Hizmetleri

Profesyonel ön yapılandırma ve baskı ve tarama cihazlarının teslimatı, iş üretkenliğinizde hata payını azaltmaya ve daha hızlı hazır duruma gelmeye yardımcı olur.

Two women perch on long white desks alongside computers as they chat to three colleagues sitting in front of them.

Cihaz Yönetim Hizmeti

BT ekibinizin üzerindeki yükü hafifletin. Cihazlarınızı izleyen ve optimize eden proaktif hizmetimizle baskı ve tarama cihazlarının yönetimini basit hale getirin.

Diğer hizmetler

Close-up shot of a man in a crisp white shirt typing into a document on a laptop, with papers piled behind the computer.

Yönetilen Bulut Hizmetleri

Kurumsal bilgilerinizden en iyi sonuçları elde edecek şekilde uyarlanan belge hizmetleri ve ekipmanlarla ofis üretkenliğini en üst düzeye çıkarın.

Overhead shot of office workers sat round an oval-shaped table on orange chairs, spread out with papers and a laptop computer.

İş Süreci Danışma Hizmetleri

Rekabette bir adım önde olun: Giderek dijitalleşen dünyada, verimliliği artırma ve müşteri etkileşimini geliştirme olanaklarından yararlanın.

Blue-tinged view of a man in jeans and T-shirt referring to a clipboard while checking an IT data centre.

Destek ve Bakım

7/24 cihaz desteğinden ve proaktif uzaktan izleme olanağından yararlanarak hem Canon çözümünüzün performansını iyileştirin hem de içiniz her zaman rahat olsun.

Cihaz Yaşam Döngüsü Hizmetlerimizle maksimum kontrol, güvenlik ve verimlilik elde edin.

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN