GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal Fotoğraf ve Video

Kuruluşunuz için yüksek kaliteli fotoğrafçılık ve video, marka bilinirliğini artırmak ve müşterilerinize doğru mesajı göndermek için hayati önem taşıyan önemli iletişim araçlarıdır. Canon, görsel pazarlama alanında uzmanlaşmanız için uygun maliyetli ve zaman açısından verimli yollar sunan çok çeşitli fotoğraf makinesi, video, yayın lensleri, yayın yapma ve iş akışı çözümlerine sahiptir.
Kurumsal Fotoğrafçılık ve Video

İşletmenizi güzel bir şekilde sunun

Sosyal medyadan yıllık raporlara ve kurumsal iletişimlere kadar, kurum içinde yüksek kaliteli görüntüler ve videolar oluşturmak, maliyetleri düşürmenize yardımcı olur ve kontrolü elinizde tutarken tutarlı yüksek standartları korumanıza olanak tanır. Doğru kurumsal imajı sunmak ve mesajınızı doğru şekilde yaymak için bu kesinlikle çok önemlidir. Profesyonel DSLR'ler, hafif aynasız fotoğraf makineleri ve video sistemleri serimiz çarpıcı içerikler ortaya koyar ve inanılmaz görüntü kalitesi sunan lenslerle endüstri standardında bağlantı özellikleri sunar. Okumaya devam edin ve Canon'un neden işiniz için en doğru çözüme sahip olduğunu keşfedin. Kurumsal imajınız emin ellerde.

 • Oluşturması kolay yüksek kaliteli içerik

  Yüksek çözünürlüklü sensörlerimiz sayesinde web siteniz, dahili PR veya sosyal medya kullanımınız için doğru renklerle öne çıkan, mükemmel netliğe sahip ve ekranda harika duran görüntüler ve videolar oluşturun ve kolayca paylaşın.

 • Hibrit bir çözüm sayesinde fotoğraf ve video kayıt özelliği

  Etkinliklerinizi dünyayla paylaşmak için kayıt ve yayın imkanlarına sahip, sezgisel kontrol özellikleriyle her şeyi yapabilen bu fotoğraf makineleri, olağanüstü sonuçlarla tutarlı ve yüksek kaliteli çalışma sunar.

 • Üstün güvenilirlik

  Canon, her seferinde yüksek verimlilikle performans gösterecek şekilde tasarlanmış ürünler konusunda büyük bir üne sahiptir. Fotoğraf makinelerinizi AC Adaptörü veya pil ile çalıştırın ve efsanevi Canon dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar dayanan kullanım ömrünün keyfini çıkarın.

 • Zahmetsiz kontrol ile bağlantı özelliği

  Hassas senkronizasyon ile USB üzerinden tutarlı açık kaynaklı SDK ile sorunsuz fotoğraf makinesi kontrolünün keyfini çıkarın.

SÜREÇ

Her ihtiyaca uygun bir çözüm

Kurumsal içerikler, fotoğraflar ve videolar gibi pek çok biçim alır ve bu kapsamda çevrimiçi yayınlar da giderek popülerleşmektedir. Doğru ekipman önemli bir husustur, bu nedenle her yetenek seviyesi ve amaca uygun bir fotoğraf makinesi serimiz var.
Yüksek kaliteli içerik için Canon fotoğraf makineleri ve lensler

Yüksek kaliteli içerik için Canon fotoğraf makineleri ve lensler

Canon'un ödüllü, yüksek çözünürlüklü fotoğraf makinesi ve lens serisi, son derece hassas renk sunumu ve netlik sunar.


 • Bir dizi aynasız, DSLR ve video kamera arasından seçim yapın
 • Süper net ve hafif lensler
 • Harici cihazlara kolay bağlantı özelliği

Fotoğraf, video ve daha fazlası

Canon, Full HD video çekmek için ilk Tam Kare DSLR'yi piyasaya sürdü ve o zamandan beri artık 8K çözünürlüğe kadar çekim yapabilen bir dizi sinema kamerası ve video kamera üretmeye başladık.


 • Canon'un değiştirilebilir lensler, fotoğraf makineleri ve aksesuarlardan oluşan EOS Sistemi, dünyanın en kapsamlı sistemleri arasındadır
 • Bütçenize uygun bir fiyata film, video, yayın ve fotoğraf çeken bir fotoğraf makinesi serisi
 • Lensleri uyumlu fotoğraf makineleri arasında hızlı ve kolay bir şekilde paylaşın

Fotoğraf, video ve daha fazlası
Uygun maliyetli güvenilirlik

Uygun maliyetli güvenilirlik

Kesinti süresinin paraya mal olduğunun farkındayız, bu nedenle Canon fotoğraf makinelerinin güvenilirliği kanıtlanmıştır ve zorlu koşullarda çalışırlar.


 • EOS sistemi efsanevi dayanıklılık ve güvenilirliğe sahiptir
 • Canon orijinal pilleri, uzun süreli performans sağlamak için üretilmiştir
 • Kiralanmış ekipman, ekspres servis ve onarım ile mükemmel satış sonrası servis ve destek imkanı

Saniyeler içinde bağlanıp paylaşın

Harika içerikler yakalamak, sorunsuz bir iş akışının yalnızca ilk kısmıdır. Paylaşmak da aynı derecede önemlidir, bu nedenle fotoğraf makinelerimiz, tüm platformlarınızda daha fazlasını sunmanıza yardımcı olmak için çarpıcı bağlantı özelliklerine ek olarak uygulamalar ve özel yazılımlar sunar.


 • EOS ürün serisinde Wi-Fi, USB ve Bluetooth seçenekleri
 • Kolaylık ve hız için yaygın SD Bellek kartı desteği
 • Seçkin modeller tarafından desteklenen Çift Bellek kartı yuvası

Saniyeler içinde bağlanıp paylaşın

İşletmenize yardımcı olmaya hazırız

Pek çok sektör alanına, kurumsal ve ticari alana göz atın ve işletmenizi geliştirip ileriye götürecek SDK çözümümüzü satın alın.

 • Turizm

  Tatil ve konaklama yerlerini tanıtırken çekici gerçeklikte web içeriği oluşturmak için Canon ekipmanlarını kullanın.

 • Spor kulüpleri

  Taraftarlarınıza kulübünüzdeki günlük yaşamdan anlar sunun ve taraftar bağlılığını güçlendirin.

 • Perakende Satış

  Düzenli sosyal paylaşımları hızlı ve kolay hale getirmek için Canon'un ana başlık ürünlerini kullanın.

 • İbadethaneler

  Canon PTZ kameraları ve kontrol cihazları ile topluluğunuza canlı etkinlikler yayınlayın.

Neden Canon?

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve 80 yılı aşkın süredir bu konumunu korumaktadır. Geniş bir ürün ve çözüm yelpazesiyle, benzersiz bir yedekleme ve destek hizmeti sunan; ticari, devlet ve medikal kullanım alanları için SDK uygulamalarından profesyonel fotoğraf makinelerine, video kameralara ve lenslere kadar tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel odaklı dijital görüntüleme teknolojilerinin bir numaralı sağlayıcısıyız.

 • Yüksek çözünürlüklü fotoğraf makineleri

 • Üstün çeşitlilik sunan lens serisi

 • Kullanıcıya özel yazılım çözümleri

İlgili çözümler

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  3D Fotogrametri

  3D Fotogrametri, fotoğraflardan ölçüm yapma işlemidir ve fiziksel öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde taramanıza, düzenlemenize ve kopyalamanıza olanak tanır.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Fotoğraf kabini

  Fotoğraf kabinleri, çok çeşitli etkinlikte ve işlevsel alanda portre çekimi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlayan hepsi bir arada özellikli görüntüleme istasyonlarıdır. Tek yapmanız gereken poz vermek, düğmeye basmak ve birkaç saniye içinde çıktınızı almak.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Ticari Fotoğrafçılık ve Video

  Teslimat hızının kalabalık bir pazarda öne çıkmak için fark yarattığı moda endüstrisinde, her gün nasıl binlerce ikna edici ürün fotoğrafı üretildiğini keşfedin.

 • GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

  Canon Developer Programme

  İster işletme çözümleri ister dijital görüntüleme amacıyla olsun Canon'un en yeni geliştirici destek web sitesi, yazılım geliştirici topluluğu için kullanışlı kaynaklarla dopdolu.

 • İlgili ürünler

  DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

  Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

  Canon'un iş çözümlerini daha ayrıntılı olarak anlamak istiyorsanız lütfen Canon ile iletişime geçin bağlantısını takip edin, bilgileri doldurun ve Profesyonel Görüntüleme Ürünleri için özel B2B Segmenti ekibimizin bir üyesi sizinle iletişime geçecektir.