Canon PRINT Business uygulaması

Canon'un ücretsiz mobil uygulamasıyla temas noktalarını en aza indirerek dilediğiniz anda telefonunuz veya tabletinizden buluttaki belgeleri yazdırın, tarayın ve iletin.

Tek dokunuşla üretkenlik ve verimlilik

Güvenli bir ortam oluşturun; hibrit ofislerde verimliliği ve esnek çalışma imkanını iyileştirin. Canon PRINT Business uygulaması, nerede olursanız olun üretkenlikten ödün vermeden belgeleri yazdırmanızı, taramanızı, depolamanızı ve iletmenizi sağlar.

Daha akıllı çalışma

Bilgisayarınızı açmadan verimli bir şekilde çalışın. Belgelerinizi doğrudan akıllı telefonunuz veya tabletinizden yönetin.

Hareket halinde belge işleme

Wi-Fi bağlantısıyla nerede olursanız olun belgeleri yazdırabilir, tarayabilir, depolayabilir ve iletebilirsiniz. Böylece üretkenliği koruyabilirsiniz.

Tam işlevsellik

Uzaktan Çalıştırma özelliği, portföyümüzdeki belirli modellerin Ana Sayfa Kullanıcı Arayüzü (UI) ekranını akıllı telefonunuz veya tabletinize taşır. Maksimum verimlilik için baskı işlerini yönetin, değiştirin ve özelleştirin.

Dosyalarınızı bulutta güvenle saklayın.

Doğrudan bulut üzerinden belgelere erişmek, belgeleri depolamak ve ortak kullanmak için Google Drive, Dropbox ve iCloud mobil uygulamalarıyla sorunsuzca çalışın.

Temassız baskı ve tarama

Cihazın ortak kontrol paneliyle fiziksel olarak temas etmemek için akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden ayarları belirleyin ve işlem yapın.

İçeriği İndirin

Canon PRINT Business uygulamasını Apple App Store veya Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirin.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

İş performansınıza seviye atlatmak için uyumlu cihaz ve ürünleri bulun

En güncel haberleri ve ürün bilgilerini alın
Daha Fazla Bilgi Edinin

Daha Fazlasını Keşfedin

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

En güncel haberleri ve ürün bilgilerini alın