HİZMETLER

Yönetilen Baskı Hizmetleri

Bulut aracılığıyla, hibrit kurulumda veya şirket içinde sunulan Canon hizmet ve çözümleriyle optimize edilmiş, güvenli ve sürdürülebilir bir baskı ve tarama ortamı oluşturun. Ayrıca artık Canon Hibrit Çalışma Alanı Çözümleri aracılığıyla tek bir sözleşmeyle ev ve ofis ortamları arasında sorunsuz çalışmayı destekleyerek her yerde, her zaman verimli ve üretken çalışma yöntemleri sağlıyoruz.
BİLGİ İSTEYİN
Managed Print Services

Canon MPS

Yönetilen Baskı Hizmetleri, hem merkezi ofisler hem de ev-ofisler genelinde baskı ve tarama altyapınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde yönetmek için sektör lideri teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi birlikte kullanarak Dijital Dönüşümü mümkün kılar.

"Bilgi teknolojisinde karar mercilerinin %50'si, yönetilen baskı hizmetlerini ilk 3 yatırım önceliklerinden biri olarak sıraladı."

Yaklaşımımız

Baskı ortamınızı optimize etmek için beş adımlı bir yaklaşım uyguluyoruz:

1. Mevcut dijital yeterliliğinizi anlamak ve iyileştirme fırsatlarını belirlemek için baskı ve belge iş akışlarınızı değerlendiririz.
2. Benzersiz iş ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmış bir dijital dönüşüm yolculuğu tasarlarız.
3. Becerilerimizden, bilgilerimizden ve deneyimlerimizden yararlanarak sorunsuz bir geçiş süreci sağlarız.
4. Filonuzun ve belge iş akışlarınızın olabildiğince verimli bir şekilde devam etmesini sağlamak için baskı ve tarama ortamınızı proaktif olarak korur ve destekleriz.
5. Hizmet ve performans raporlarından yola çıkarak sürekli iyileştirmeler yapmaya devam ederiz.

Digital transformation is the foundation for remote work

MPS'nin avantajları

Yönetilen Baskı Hizmetlerimiz, bir dizi gelişmiş özellik aracılığıyla verimliliği, güvenliği ve müşteri deneyimini iyileştirmenize yardımcı olur.

 • Verimliliği artırın

  Belge iş akışlarında daha fazla işlevsellik ve görünürlük ile zaman ve maliyet verimliliğini artırın.

 • İş birliğini ve mobiliteyi geliştirin

  Ekiplerin, gelişmiş bağlantı özellikleri aracılığıyla üst düzey baskı ve tarama olanaklarına uzaktan erişmesini sağlayın.

 • Müşteri deneyimini geliştirin

  Basitleştirilmiş baskı ve tarama ile mesajınızı daha etkili bir şekilde ileten yüksek kaliteli baskılar ve yenilikçi uygulamalar

 • Bilgi güvenliğini güçlendirin

  Gizli bilgilere yalnızca yetkili erişime izin veren sağlam güvenlik altyapısıyla güvenlik ve uyumluluk standartlarını koruyun.

Hizmetler

Filo yönetimi, baskı optimizasyonu, uzaktan izleme ve müşteri raporlamasını kapsayan temel hizmetlerden çok satıcılı yönetim ve kurumsal düzeyde hizmet ve desteğe yönelik gelişmiş hizmetlere kadar, işletmenizin özgün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, tüm merkez ofisleri ve ev ofislerini yönelik geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz.
 • Keşif Değerlendirmesi

  Filo ve günlük kullanıcı baskı ve tarama ihtiyaçlarının anlaşılmasını sağlayarak baskı ve tarama ortamının ayrıntılı analizlerini sunar. Gelişmiş sürüm, maliyet tasarruflarının hesaplanması için doğru bir temel sağlayan ortam hesaplamalarını da içerir.

 • Filo Yönetimi Hizmeti

  Filoların sürekli olarak kullanılabilir olmasını ve yeterli kapasiteyi koruyabilmesini sağlayarak daha yüksek verimlilik için merkezi yönetime olanak tanır. Çıktı Yönetimi Hizmeti, Müşteri Raporlaması Hizmeti ve İş İlişkileri Yönetimi Hizmetini içerir.

 • Güvenlik Hizmetleri

  MFD ve Yazıcı filolarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olan, her türden kuruluşa yönelik güvenlikle ilgili bir dizi hizmet. Cihaz Güçlendirme Hizmeti, Veri Silme Hizmeti veya Güvenlik Denetimini içerir.

 • Sürdürülebilirlik Hizmetleri

  Sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.
  Canon ve üçüncü taraf hizmetlerini (Karbonsuz Baskı ile Ağaçlandırma gibi) içerir.

 • Çoklu Satıcı Yönetimi Hizmeti

  Filonuzdaki Canon olmayan cihazların bakım ve sarf malzemeleri yönetimini sağlayarak tüm baskı filonuzu tek bir sözleşmede birleştirir.

 • Kurumsal Hizmet Masası

  Geliştirilmiş operasyonel verimlilik, güvenilirlik ve verimlilik sunan merkezi küresel yazılım ve uygulama desteği için tek bir iletişim noktası sağlar.

 • Yerinde Filo Bakımı

  Yüksek kullanılabilirlik ve kullanıcı memnuniyeti sağlamak için hızlı filo desteği optimizasyonu sunan özel Canon saha mühendisi

 • Yerinde Filo Operasyonları

  Canon, olay önceliklendirme ve cihazla ilgili hijyen etkinlikleri sağlayarak büyük alanlar için günlük baskı ve tarama ortamını destekler.

MPS Altyapısı

Yönetilen Baskı Hizmetlerimiz, cihaz bakımından müşteri raporlamasına kadar baskı ortamınızın tamamını kapsayan kapsamlı ve güçlü yazılım çözümü seçenekleriyle desteklenir.
 • uniFLOW

  Tek bir entegre yazılım çözümü ile tüm cihazlarınızı, belge ve tarama iş akışlarını yönetin.

 • e-Bakım

  Daha önemli konulara odaklanabilmek için zaman alan idari görevleri otomatikleştirin.

 • Netaphor

  Bu filo verisi toplama, analiz, uyarı ve raporlama aracı ile eyleme dönüştürülebilir iş zekası elde edin.

 • Çevrimiçi CRS

  Sürekli raporlamadan elde edilen bilgilerle baskı performansınızın sürekli iyileştirilmesini sağlayın.

Yapay zekayı temsil eden insan görünümünde bir illüstrasyon

ÇÖZÜMLER

Dijital Dönüşüm Hizmeti

Kurumsal düzeyde yönetilen baskı hizmetlerimizi ve çalışma alanı iş birliği çözümlerimizi tek bir pakette birleştirerek dijital dönüşümünüzü ileriye taşıyın.

ÇÖZÜMLER

Çalışma Alanı İş Birliği Çözümleri

Kuruluşunuzda bilgilerin güvenli bir şekilde akmasını sağlamak için birlikte çalışan gelişmiş yakalama, belge iş akışı otomasyonu ve bulut bağlantısı çözümleriyle iş yapma şeklinizi dönüştürün.

People discussing at work

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Ürünler/Çözümler

Yönetilen Baskı Hizmetlerimizi tamamlayan diğer Canon çözümlerini keşfedin.

Daha Fazlasını Keşfedin

Yeni hibrit çalışma gerçeğine uyum sağlamanıza yardımcı olabilecek Canon çözümleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Beklenmeyene hazırlıklı olma

  "Normal" çalışma fikri artık tamamen değişti ve değişmeye de devam ediyor. Çevikliği korumak için yatırım yapılması gereken alanları öğrenin.

 • Yeni çalışma alanını uygun hale getirme

  Ekiplerin değişmekte olan, geleceğin hibrit çalışma alanlarında iş birliği kurması açısından bulutun nasıl temel bir rol oynayacağını okuyun.

 • Bulut ile geleceğin çalışma alanlarına uyum sağlama

  Verimli, güvenli iş birliğini desteklemek için bulut teknolojisinden yararlanarak geleceğin çalışma alanında işinize yön verin.

 • Geleceğin çalışma alanlarından beklenenler

  Geleceğin çalışma alanlarını etkileyen trendleri keşfedin ve nasıl hazırlanabileceğinize dair tavsiyeler alın.