Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

En Yeni Ürünler

Unutulmaz hikayeler oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanan yeni Canon ürünlerini keşfedin

Şipşak Fotoğraf Makineleri

Nerede olursanız olun cep boyutundaki şipşak fotoğraf makineleri ile çekim yapın, baskı alın ve fotoğraflarınızı yapıştırın. Selfie çekmeyi sevenler için ideal yapıya sahip hem fotoğraf makinesi hem de yazıcı olan bu taşınabilir cihazlar kusursuz pozlar için yansıtıcı aynalara ve fotoğraflarınızı uğraşmadan ve kirlenmeden bastırmanız için mürekkepsiz bastırma özelliğine sahiptir.

Aynasız Fotoğraf Makineleri

Üstün kaliteye sahip fotoğraf ve filmlerle geleceğin hikayelerini bugün anlatın. Yeni aynasız fotoğraf makinelerimizi kolayca taşıyabilirsiniz ve değiştirilebilir lenslerle en iyi Canon bileşenlerini ve DSLR'leri kompakt bir gövdeye dönüştürebilirsiniz.

Lensler

Üstün kaliteli fotoğraflar ve filmler elde etmek için yeni lenslerimizde en iyi el işçiliğini ve en yeni optik teknolojisini kullanıyoruz. Mükemmel lensinizi bulabilmeniz için benzersiz ve kapsamlı serimize her zaman eklemeler yapıyoruz.

Fotoğraf makineleri ve flaşlar

Ar-Ge'ye sürekli olarak yaptığımız sektör lideri yatırımlar sayesinde, fotoğrafçılık tutkunuza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış yeni fotoğraf makinelerimiz en son görüntüleme yeniliklerine sahiptir. Ayrıca en yeni Speedlite flaşlarımızla nesneleri farklı bir ışıkla görebilirsiniz.

*250D (Siyah/Gümüş); hareket edebilen LCD ekrana sahip, dijital tek lens yansımalı, APS-C boyutunda sensörlü tüm fotoğraf makineleri arasında dünyanın en hafif fotoğraf makinesidir. CIPA yönergelerine göre pil ve hafıza kartı dahil. 9 Nisan 2019 itibariyle (Canon tarafından yapılan araştırmaya göre).

Aksesuarlar

Cinema EOS Sistemleri

Profesyonel Video Kameralar

Çok Amaçlı Kameralar

PTZ Kameraları

Tüketiciye Yönelik Video Kameralar

Yazıcılar

Evde güzel renklere sahip fotoğraflar veya güvenilir, yüksek kaliteli belgeler yazdırmak ve tarama yapmak istiyorsanız yerden tasarruf sağlayan yeni yazıcılarımız ve Hepsi Bir Arada ürünlerimiz üstün kalite ve akıllı bağlantı için en güncel özelliklere sahiptir.

Dürbünler

En iyi görüntüleme deneyimini sunmak için geliştirilen Canon'un sabitleme özellikli dürbün yelpazesine eklenen yeni modeller, doğa ve dış mekan keşfi ile izleyicili etkinliklerde, elde kullanım sırasında son derece sabit görüntüleme deneyiminin tadını çıkarmanı sağlıyor.

Profesyonel Ekranlar

Diğer Ürünler

Devam eden teknolojik yeniliklerimiz sayesinde portföyümüze, en yeni görüntü sabitleme özellikli dürbünlerimizden, bağımsız fotoğraf ve belge tarayıcılarımıza, lazer işaretçilerimize ve hesap makinelerimize kadar her zaman yeni Canon ürünleri eklenir.