Canon Hakkında

Hakkımızda

Canon Europe, görüntüleme çözümlerinin dünya lideri yenilikçisi ve tedarikçisi Japonya’daki Canon Inc.’e bağlıdır.

İşimiz
50 yıldan bu yana Avrupa’daki müşterilerimize öncü görüntüleme teknolojileri sunuyoruz.

Müşterilerimiz, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünlerinden faydalanmaktadır. Ayrıca, İş Çözümleri birimimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük firmalara ve devletlere uzanan geniş bir yelpazede baskı ve belge çözümleri sunmaktadır.

Endüstriyel Ürünler İş Birimimiz çok uluslu şirketlerin pazar gereksinimlerini karşılayacak şekilde olabildiğince çeşitli ürünler sunarak kapsamımızı medikal, optikal, yayım ve IT alanlarında genişletmektedir.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da (EMEA) 18,000'den fazla kişiyi istihdam ederek satış yapan Canon Europe global satış gelirinin yaklaşık üçte birini gerçekleştirmektedir.

Markamız
Canon’da görüntünün gücüne inanıyoruz: Hızlı ve kolay iletişimin, en belirsiz incelikleri aktarmanın, en güçlü duyguları meydana çıkartmanın ve en karışık işleri basitleştirmenin gücüne.

Canon markası son dönemdeki ‘We Speak Image’ kampanyası gibi reklam kampanyalarıyla, kültür ve spor alanındaki sponsorluklarla ve çeşitli organizasyonlarla Canon markası yüksek profilli etkinliklere katılarak görüntülere hayat vermeye devam ediyor.

Marka platformumuz ‘You Can’ Canon markasının esasını teşkil eder ve müşterilerimize kendi yaratıcılıklarını keşfetmelerini ve teknolojilerimizle kendilerini aşmalarını teşvik etmek üzere tasarlanmıştır.
With Canon – You Can / Canon ile yapabilirsiniz.

UEFA EURO 2008™ gibi spor alanındaki resmi sponsorluklarımız ve WWF desteği gibi çevreye duyarlı etkinliklerle Canon, görüntünün gücüne dair bir tutkuyu ve ‘ortak faydalar için yaşayalım ve çalışalım’ mesajını öne çıkaran Japon filozofisi Kyosei’nin  felsefesini vurgulamaktadır. Kyosei hakkında daha fazlası.

Global Canon Group hakkında daha fazla bilgi

Canon Europe hakkında önemli gerçekler

Tüm ürün kapsamı

spacer
					image