Hakkımızda

Hayatımızın tüm alanlarında görüntüleme yenilikleri sunabilecek emsalsiz bir mirasa ve uzmanlığa sahip bir markayız. Herkesin ve her yerin birbirine bağlı olduğu bir dünyada çalışma, öğrenme ve eğlenme yöntemlerimizi dönüştürüyoruz.
About us

Mirasımız ve Temellerimiz

1937 yılında Japonya’da kurulan lider bir teknoloji şirketi olarak, herkesin görüntüleme yoluyla yapılabilecekleri yeniden düşünmesini ve sınırları zorlamasını sağlamak için çabalıyoruz.

Japonya, Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya'daki pazarlama ve üretim tesislerimizde 182.000'den fazla çalışanı istihdam ediyoruz. Kurumsal felsefemiz Kyosei; markamızın, işimizin ve sponsorluk faaliyetlerimizin özünü oluşturur. Kyosei, “ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak” anlamına gelen Japonca bir sözcüktür ve Canon’un tüm çalışanları tarafından benimsenen bir prensiptir. Misyonumuzu ve değerlerimizi, çalışanlarımıza davranış ve işimizi yürütüş biçimimizi şekillendirir.
Canon ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon Hakkında

Canon Global, Canon Avrupa ve Canon Group şirketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

about canon
Sustainability

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, dünyamızı dönüştürmek için görüntülemeyi kullanma misyonumuzun temelini oluşturur. Toplum ve çevre odaklı girişimlerimiz aracılığıyla bunu nasıl hayata geçirdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

Daha fazla eşitliğin olduğu bir dünyada farklılıkları kapsayan bir iş yeri yaratmak ve çeşitlilik içeren bir toplumun gelişimini desteklemek için nasıl çalıştığımızı öğrenin.

Diversity, Equity & Inclusion
Canon Camera

Haber merkezi

Burada, blogumuz ve VIEW platformumuz dahil olmak üzere, Canon ile ilgili en son haberleri ve bilgileri bulabilirsiniz.

Sponsorluk

Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki sponsorluklarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon Camera
INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Her Alanda Değişime İlham Veriyoruz

Gelecek ne getirirse getirsin, çiftçilerin tarlalarından şehrin caddelerine, okyanuslardan mikro uydulara kadar biz her alanda hazır olacağız. Canon'un Her Alanda Değişime nasıl ilham verdiğini keşfedin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bize Ulaşın

Bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenin.