Canon DSLR Cameras Hero

Fotoğraf Makineleri

Canon'un fotoğraf makineleri serisini keşfedin ve yaratıcılığınızın sınırlarını genişletin

EOS R'U KEŞFEDİN

Her koşulda mükemmel sonuçlar

İster hem şipşak fotoğraf makinesi hem de yazıcı olan şık ve taşınabilir modeller ister hafif, sabit lens esnekliği sunan kompakt fotoğraf makineleri isterse de son teknoloji özellikler sunan DSLR'lar ve aynasız fotoğraf makineleri olsun Canon'un fotoğraf makinesi serisi herkesin yaratıcılığına hitap ediyor.

Fotoğraf Makinelerimiz

Aşağıdaki Canon serisinden fotoğraf makinenizi seçin.

Değiştirilebilir lens - sabit lens

Değiştirilebilir

Değiştirilebilir lensli fotoğraf makineleri, farklı lenslerle birlikte kullanılabilir ve çeşitli lens seçenekleri sayesinde daha fazla esneklik arayan hevesli fotoğrafçılara yaratıcılıklarını kullanabilecekleri daha geniş bir platform sunar. Çok sayıda ayrıntı içeren hızlı ve parlak ultra geniş tasarımdan uzak mesafeleri yakına taşıyarak dünyaya daha yakından bakmanızı sağlayan telefoto lenslere kadar sizin için mükemmel vizyonu yakalamak farklı lenslerle çalışmaktan geçer.

Tümünü görüntüle

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R

Sabit

Sabit lensli fotoğraf makinesi, genellikle kompakt veya köprü tarzı fotoğraf makinesi olarak tanımlanır. Bu fotoğraf makinelerinde lens değiştirme seçeneği yoktur. Bunun yerine gövdeye entegre edilmiş tek bir zum ile daha geniş odak uzaklığı seçenekleri bulunur. Günlük kullanıma uygun, taşınabilir ve hafif olan sabit lensli fotoğraf makineleri, her zaman kullanıma hazır olacak hepsi bir arada fotoğraf makinesi arayışında olanlar için idealdir.

Tümünü görüntüle

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Hala arayışta mısınız? Aşağıdaki ürün bulma araçlarımızı deneyin

Nefes kesici ayrıntılar, yaratıcı özgürlük: Canon'un 4K serisi hakkında bilgi edinin