GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Software Development Kit (SDK)

Kariyerinizi ileriye taşımak amacıyla en gelişmiş teknolojilerimizden faydalanarak görüntüleme iş akışlarınızı iyileştirmek ve uyarlamak için Canon Developer Programme'a katılın.

Software Development Kit (SDK)

Canon SDK sisteminin avantajları

Canon, müşterilerine en az maliyetli ve en esnek yüksek kaliteli fotoğrafçılık yöntemlerini sunmak üzerine önemli yatırımlar yapmıştır. EOS Digital Software Development Kit (EDSDK) avantajları, kullanıcılara Windows veya Mac PC üzerinden Canon fotoğraf makinelerini uzaktan yönetme ve uyumlu tüm Canon fotoğraf makinelerinde aynı kodu kullanma imkanı sağlar. Hızlı geliştirme amacıyla belirli modellerdeki çoklu platform desteğinden yararlanmak için Windows, Mac, Android, iOS veya Linux gibi her türlü ortamda kablosuz kullanım sunan ve birden fazla platformu bünyesinde barındıran yeni Camera Control API'den (CCAPI) faydalanabilirsiniz.

 • alt text

  AVANTAJLAR

  Uzaktan çekim

  Fotoğraf makinesini algılama, bağlama ve tetikleme.

 • alt text

  AVANTAJLAR

  Canlı kontrol ekranıyla izleme

  Pozlama ve kompozisyon açısından konuya göz atma

 • alt text

  AVANTAJLAR

  Görüntü aktarma

  Görüntüleri indirme ve silmenin yanı sıra kartları formatlama

 • alt text

  AVANTAJLAR

  Fotoğraf makinesi ayarları

  Enstantane hızı, diyafram açıklığı ve ISO değeri dahil olmak üzere fotoğraf makinesi ayarlarını denetleme ve değiştirme

Nasıl çalışır

EDSDK ve CCAPI, en iyi şekilde Uygulama Programlama Arayüzleri (API'ler) olarak açıklanabilir. Bu arayüzler, çalıştıkları veya sahibi oldukları şirketlere çözüm sağlayabilmesi için yazılım üreticilerine fotoğraf makinesi işlevlerini kontrol etme imkanı sunar. Fotoğraf makinesi kontrolünü yazılım uygulamalarına entegre etme imkanı, görsel elde etmek ve verileri hızlıca aktarmak için fotoğraf makinesi kontrolünün otomatik olarak yönetilebilmesini sağlar. Uçtan uca süreçlerin basitleştirilmesi, maliyetleri düşürür ve zaman kazandırır.

Geliştirici portalımıza katılın

Canon Developer Programme, her türden 3. taraf işletmeye ve geliştiriciye SDK'yi indirip Canon ürünleri ve teknolojileri ile bağlantı kurma fırsatı sunmanın yanı sıra bu kişilerin önemli ölçüde destek ve öneriler almasına imkan tanır.

Bizimle iş birliği yapın

Kayıtlı geliştiriciler, ayrıntılı belgelere ve API bilgilerine erişip bunları indirebilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmenin yanı sıra özel yazılım kitaplığından faydalanabilir. Bu teknik kaynaklar, ürünlerimiz genelinde özellik bakımından zengin ve özelleştirilmiş uygulamalar üretmeleri için yazılım mühendislerine yönelik olarak sunulmuştur.

alt text

CANON HAKKINDA

Neden Canon?

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve son 80 yıldır bu konumunu korumaktadır. Tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel dijital görüntüleme çözümlerinde lider tedarikçiyiz. Görüntüleme sistemleri, işimizin özünü oluşturur ve yüksek kaliteli fotoğrafçılık ve video ile insanlara olasılıkları yeniden değerlendirmeleri konusunda yardımcı olmaya gönülden bağlıyız.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Related articles