GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

SOFTWARE DEVELOPMENT KIT (SDK)

Kariyerinizi ileriye taşımak amacıyla en gelişmiş teknolojilerimizden faydalanarak görüntüleme iş akışlarınızı iyileştirmek ve uyarlamak için Canon Geliştirici Programı'na katılın.
KAYDOLMA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
SDK

Canon SDK sisteminin avantajları

Canon, müşterilerine en az maliyetli ve en esnek yüksek kaliteli fotoğrafçılık yöntemlerini sunmak üzerine önemli yatırımlar yapmıştır. EOS Digital Software Development Kit (EDSDK) ile Windows, Mac, Raspberry Pi işletim sisteminden veya Ubuntu'dan fotoğraf makinelerin uzaktan kontrol edin ve uyumlu tüm Canon fotoğraf makinelerinde aynı kodu kullanın. Hızlı geliştirme amacıyla belirli modellerdeki çoklu platform desteğinden yararlanmak için Windows, Mac, Android, iOS veya Linux dahil her türlü ortamda kablosuz kullanım sunan ve birden fazla platformu bünyesinde barındıran yeni Camera Control API'den (CCAPI) faydalanabilirsiniz.

 • AVANTAJLAR

  Uzaktan çekim

  Fotoğraf makinesini algılama, bağlama ve tetikleme.

 • AVANTAJLAR

  Canlı kontrol ekranıyla izleme

  Pozlama ve kompozisyon açısından konuya göz atma.

 • AVANTAJLAR

  Görüntü aktarma

  Görüntüleri indirme ve silmenin yanı sıra kartları formatlama.

 • AVANTAJLAR

  Fotoğraf makinesi ayarları

  Enstantane hızı, diyafram açıklığı ve ISO değeri dahil olmak üzere fotoğraf makinesi ayarlarını denetleme ve değiştirme.

Canon SDK'nın işinize nasıl yardımcı olacağını keşfedin

Önemli teknolojiler ve işlevler, bunların nasıl faydalı olduğu ve iş akışınızı geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyin.
ŞİMDİ İZLEYİN
SDK

Nasıl çalışır

EDSDK ve CCAPI, en iyi şekilde Uygulama Programlama Arayüzleri (API'ler) olarak açıklanabilir. Bu arayüzler, çalıştıkları veya sahibi oldukları şirketlere çözüm sağlayabilmesi için yazılım üreticilerine fotoğraf makinesi işlevlerini kontrol etme imkanı sunar. Fotoğraf makinesi kontrolünü yazılım uygulamalarına entegre etme imkanı, görsel elde etmek ve verileri hızlıca aktarmak için fotoğraf makinesi kontrolünün otomatik olarak yönetilebilmesini sağlar. Uçtan uca süreçlerin basitleştirilmesi, maliyetleri düşürür ve zaman kazandırır.

Geliştirici portalımıza katılın

Canon Developer Programme, her türden 3. taraf işletmeye ve geliştiriciye SDK'yi indirip Canon ürünleri ve teknolojileri ile bağlantı kurma fırsatı sunmanın yanı sıra bu kişilerin önemli ölçüde destek ve öneriler almasına imkan tanır.

Bizimle iş birliği yapın

Kayıtlı geliştiriciler, ayrıntılı belgelere ve API bilgilerine erişip bunları indirebilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmenin yanı sıra özel yazılım kitaplığından faydalanabilir. Bu teknik kaynaklar, ürünlerimiz genelinde özellik bakımından zengin ve özelleştirilmiş uygulamalar üretmeleri için yazılım mühendislerine yönelik olarak sunulmuştur.

SDK

Neden Canon?

Canon, görüntüleme teknolojileri alanında öncü isimdir ve son 80 yıldır bu konumunu korumaktadır. Tüketici, işletmeler arası ve endüstriyel dijital görüntüleme çözümlerinde lider tedarikçiyiz. Görüntüleme sistemleri, işimizin özünü oluşturur ve yüksek kaliteli fotoğraf ve video ile insanlara olasılıkları yeniden değerlendirmeleri konusunda yardımcı olmaya gönülden bağlıyız.
SDK

İşlevsellik

Harika içerikler yakalamak, sorunsuz bir iş akışının yalnızca ilk kısmıdır. Paylaşmak da aynı derecede önemlidir. Bu nedenle Canon fotoğraf makinelerimizle SDK çözümlerimiz, tüm platformlarınızda daha fazlasını sunmanıza yardımcı olmak için çarpıcı bağlantı özelliklerine ek olarak uygulamalar ve özel yazılımlar sunar.

 • Tüm bütçelere ve ihtiyaçlara uygun fotoğraf makineleri ve lensler
 • EOS serimiz kapsamında Wi-Fi ve USB
 • Kolay formatlama ve kaldırma için hafıza kartları

Uyumluluk ve tutarlılık

Canon fotoğraf makineleri olağanüstü sonuçlar, tutarlı çalışma ve sezgisel kontrol sunar. Gelişmiş kayıt ve yayın özelliklerini kullanarak çalışmalarınızı dünyayla paylaşın.

 • Hibrit bir çözüm sayesinde fotoğraf ve video kayıt özelliği
 • Girişten çıkışa kadar tutarlı renk ve netlik
 • Tüm kullanıcılara uygun mükemmel özelleştirmeyle kolay kullanım

SDK
SDK

Güvenlik ve güvenilirlik

Kesinti sürelerinin maliyetli olduğunun farkındayız. Canon fotoğraf makinelerinin güvenilirliği kanıtlanmıştır ve zorlu koşullarda çalışırlar. Fotoğraf makinelerinizi AC Adaptörü veya pil ile çalıştırın ve efsanevi Canon dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar dayanan kullanım ömrünün keyfini çıkarın.

 • EOS ve EOS R sistemi üstün güvenilirlik sunar
 • Canon orijinal pilleri, uzun süreli performans sağlamak için tasarlanmıştır
 • Özel teknik destek ekibi ve özel satış sonrası destek

SDK SSS

Yanıtını bulamadığınız bir sorunuz mu var? SSS bölümümüz size yardımcı olmaya hazırdır.
 • EDSDK

  Profesyonel
  EOS-1 D X Mark III, EOS-1D X Mark II, EOS-1D X, EOS-1D C, EOS-1DS Mark III, EOS-1D Mark IV, EOS-1D Mark III

  Gelişmiş amatör
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS Ra, EOS R6 Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 5DS R, EOS 5DS, EOS 5D Mark III, EOS 5D Mark II

  Orta sınıf
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS R10, EOS 6D Mark II, EOS 6D, EOS 7D Mark II, EOS 7D, EOS 90D, EOS 80D, EOS 70D, EOS 60D, EOS 50D, EOS 40D

  Giriş seviyesi
  EOS R50, EOS M6 Mark II, EOS M50 Mark II, EOS M50, EOS M200, EOS M6, EOS M5, EOS M3, EOS M2, EOS M, EOS M100, EOS M10, EOS 77D, EOS 760D, EOS 850D, EOS 250D, EOS 800D, EOS 200D, EOS 750D, EOS 700D, EOS 100D, EOS 650D, EOS 2000D, EOS 1300D, EOS 1200D, EOS 1100D, EOS 600D, EOS 550D, EOS 500D, EOS 450D, EOS 1000D, EOS 4000D

  Kompakt
  PowerShot G5X Mark II, PowerShot G7X Mark III, PowerShot SX70 HS

  CCAPI

  Profesyonel
  EOS-1D X Mark III

  Gelişmiş amatör
  EOS R3, EOS R5, EOS R6, EOS R6 Mark II

  Orta sınıf
  EOS RP, EOS R8, EOS R7, EOS 90D

  Giriş seviyesi
  EOS R50, EOS R10, EOS M50 Mark II, EOS R100, EOS 850D, EOS M200, EOS M6 Mark II, EOS 250D

  Kompakt
  PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G7 X Mark III, PowerShot SX70 HS

 • Desteklenen İşletim Sistemleri
  EDSDK: Windows, Mac, Raspberry Pi OS veya Ubuntu (Arm için)
  CCAPI: İşletim sistemi bağlılığı yoktur

 • Desteklenen Arayüzler
  EDSDK: USB
  CCAPI: Wi-Fi

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bağlantıyı takip edin. Profesyonel Görüntüleme Ürünlerine yönelik özel B2B Segmenti ekibimizin bir üyesi sizinle iletişime geçecektir.

İlgili makaleler