GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Fotoğraf ve Video Görüntüleme Çözümleri

Fotoğraf görüntüleme çözümlerimizin, işletmenizi geliştirip ileriye götürmek için kullanılabileceği pek çok sektör ve ticaret alanına göz atın.

Fotoğraf ve Video Görüntüleme Çözümleri

Canon Camera

Ticari Fotoğraf

Ürünlerinizi hayata geçirmek ve markanızı ileriye taşımak için uygun maliyetli ve yüksek kaliteli içerikler üreterek nasıl web sitelerinize veya kataloglarınıza yönelik yüksek hacimli ve çok yaratıcı tanıtım görüntüleri oluşturabileceğinizi keşfedin.

3D Fotogrametri

3D Fotogrametri, fotoğraflardan ölçüm yapma işlemidir. Dijital ortamlarda fiziksel nesneleri hızlı ve kolay bir şekilde nasıl tarayabileceğinizi, düzenleyebileceğinizi ve yeniden oluşturabileceğinizi keşfedin.

Canon Camera
Canon Camera

Fotoğraf kabini

Fotoğraf kabinleri, çok çeşitli etkinlikte ve işlevsel alanda portre çekimi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlayan hepsi bir arada özellikli görüntüleme istasyonlarıdır. Tek yapmanız gereken poz vermek, düğmeye basmak ve birkaç saniye içinde çıktınızı almak. Canon sayesinde bu kabinleri işletmek oldukça uygun maliyetliyken kullanımı çok eğlencelidir.

SDK (Yazılım Geliştirme Kiti)

İşletme yazılımı uygulamalarına fotoğraf makinesi kontrolü entegre edebilme imkanı, fotoğraf makinesi ve yazıcı kontrolünün otomatik olarak yönetilebilmesini sağlar. Uçtan uca süreçlerin basitleştirilmesinin, nasıl maliyetleri düşürüp zaman kazandırdığını keşfedin.

Canon Camera
Canon Camera

Denetim

Birçok kuruluş, çok önemli denetim verilerini tespit etmek ve kaydetmek için büyük oranda Canon ekipmanlarına güvenir. Canon uzmanlık yazılımları ile fotoğraf makinesi çözümlerinin üretim iş akışınızın ve birçok farklı otomatik sistemin verimliliğini nasıl artırabileceğini keşfedin.

Bize ulaşın

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun eksiksiz ürün ve hizmet serimiz hakkında daha fazlasını keşfedin.