GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Fotoğraf ve Video Görüntüleme Çözümleri

Fotoğraf görüntüleme çözümlerimizin, işletmenizi geliştirip ileriye götürmek için kullanılabileceği pek çok sektör ve ticaret alanına göz atın.
alt text

Ticari Fotoğraf

Ürünlerinizi gösterime çıkarmak ve markanızı ileriye taşımak için uygun maliyetli ve yüksek kaliteli içerikler üreterek web sitelerinize veya kataloglarınıza yönelik yüksek hacimli ve çok yaratıcı tanıtım görüntüleri oluşturma yollarını keşfedin.

3D Fotogrametri

3D Fotogrametri, fotoğraflardan ölçüm yapma işlemidir. Dijital ortamlarda fiziksel dokümanları hızlı ve kolay bir şekilde nasıl tarayabileceğinizi, düzenleyebileceğinizi ve yeniden oluşturabileceğinizi keşfedin.

alt text
GettyImages-1187651037

Fotoğraf kabini

Fotoğraf kabinleri, çok çeşitli etkinlikte ve işlevsel alanda portre çekimi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlayan hepsi bir arada özellikli görüntüleme istasyonlarıdır. Kabinde poz verip düğmeye bastıktan birkaç saniye sonra fotoğraf çıktısını alabilirsiniz. Canon sayesinde bu kabinleri işletmek oldukça uygun maliyetli olduğu gibi kullanımı çok eğlencelidir.

SDK (Yazılım Geliştirme Kiti)

İşletme yazılımı uygulamalarına fotoğraf makinesi kontrolü entegre edebilme imkanı, fotoğraf makinesi ve yazıcı kontrolünün otomatik olarak yönetilebilmesini sağlar. Uçtan uca süreçlerin basitleştirilmesinin, nasıl maliyetleri düşürüp zaman kazandırdığını keşfedin.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Denetim

Birçok kuruluş, çok önemli denetim verilerini tespit etmek ve kaydetmek için ağırlıklı olarak Canon ekipmanlarını kullanır. Canon'un uzman yazılımları ile fotoğraf makinesi çözümlerinin üretim iş akışınızın ve birçok farklı otomatik sistemin verimliliğini nasıl artırabileceğini keşfedin.

Kurumsal fotoğrafçılık ve video

Yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar kuruluşunuz için marka bilinirliğini artırmak ve müşterilerinize doğru mesajı vermek için hayati önem taşıyan önemli iletişim araçlarıdır. Canon'un mesajınızı aktarmanız için sunduğu etkili ve uygun maliyetli yöntemleri keşfedin.

Corporate photography and video
Canon Camera

Biyometrik veriler

Canon'un işletmenize sunabileceği görüntüleme çözümleriyle güvenlik rozetleri, kimlik belgeleri, etkinlik biletleri ve diğerleriyle personelinizi güvende tutacak daha fazla yola sahip olun.

Bize ulaşın

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun eksiksiz ürün ve hizmet serimiz hakkında daha fazlasını keşfedin.