Hesap Makineleri

El tipi, masaüstü, yazdırma özellikli ofis ve bilimsel hesap makinelerimiz şık tasarımlarıyla tüm görevlerin üstesinden gelir. Hesap makinesi tasarımlarımız, basitlik, şık tasarım ve birçok işlevi bir arada sunar. Hesap makinesi serimizin %55'ten daha büyük bir bölümü, geri dönüştürülmüş Canon ürün malzemelerinden üretilir. Bu yaklaşım sürdürülebilirliği desteklerken maksimum şıklık ve minimum atık arasında mükemmel bir denge kurar. Zarif modellerin oluşturduğu ürün serimizde günlük hesaplamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerin yanı sıra güneş enerjisiyle çalışan pilsiz ürünlerden anti bakteriyel tuşlara kadar her şeyi bulacaksınız.

Essential calculators

Temel Düzey Serisi

Geleneksel Canon el işçiliğinden ilham alan temel düzey serisi basitlik, sürdürülebilirlik ve kolay kullanımı bir arada sunar. Cep boyutundaki küçük modellerden daha büyük modellere kadar bu akıllı, şık ve hafif hesap makinelerinin ekranı kolay okunur ve kullanım kolaylığı sağlar. Profesyoneller için ideal bir seçenektir.

Economical calculators

Ekonomik Seri

Duyarlı ve sürdürülebilir tasarımıyla mütevazi bir koleksiyon. Genel ev işleri ve ofisler için tasarlanan bu hafif modeller, "yay şeklindeki tasarımı" büyük, eğimli LCD ekranlarıyla numaraların kolay okunmasını sağlar.

Scientific calculators

Bilimsel Hesap Makinesi Serisi

Kompakt ve güçlü yapısıyla öne çıkan bilimsel hesap makinelerimiz, 610 farklı bilimsel ve istatistiksel işleve sahiptir. Profesyonel amaçlı, okul veya üniversitede kullanım için ideal tercih olan ince ve hafif tasarımlı hesap makineleri, karmaşık problemlere basit bir çözüm sunar.

  Printing calculators

  Yazdırma Özellikli Seri

  Bu hesap makineleri bir veya iki renkli net çıktılar için hızlı ve uzun süreli olarak kullanılabilen yazdırma üniteleridir. Ergonomik klavyeler ve büyük ekranlar bu hesap makinelerine daha kolay kullanım olanağı sunmanın yanı sıra yoğun ofislerin zorlu görevleri için ideal bir çözüm ortağı olmalarını sağlar. Etkileyici yazdırma hızları üretken performansa katkıda bulunur.

  K Series

  K Serisi

  Renk parlaklığını temsil eden K serisi, Canon'un renkleri ve yaşam tarzını vurgulayan en yeni hesap makinesi serisidir. K serisi hesap makineleri, iş amaçlı temel işlevlerinin yanı sıra evinizin veya ofisinizin dekorunu tamamlar ve geri dönüştürülmüş Canon ürün malzemelerinden üretilir.

  Eski hesap makinesi modellerini mi arıyorsunuz?

  Arşivdeki ürünler bölümümüzde eski hesap makinesi modellerinin özellikl erini ve uyumlu aksesuar bilgilerini bulabilirsiniz.