YARDIM VE DESTEK

İş Çözümleri nereden satın alınır?

Eviniz veya şirketiniz için Canon ürünleri arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Yetkili bir Canon İş Ortağı bulun

İşletme Çözümü

Ülke

Şehir

İşletme Çözümleri

 • Geniş Formatlı Baskı İş Ortakları

  Geniş Formatlı cihazlar sunar ve iş ortaklarının uzmanlığına bağlı olarak Canon'un sunduğu hizmetler ve destek hakkında önerilerde bulunabilir. Bu, tedarik sağladıkları ve destekledikleri portföyü belirler.

 • Geniş Format Uzmanı İş Ortakları

  Grafik Sanatları ve Fotoğraf pazarı ortamlarına kapsamlı çözümler sunma konusunda uzmanlardır. Servis, sarf malzemeleri ve medya da dahil olmak üzere uçtan uca çözümler sunarlar. Ayrıca Canon'daki tam LFP portföyüne erişebilirler.

 • Profesyonel Baskı İş Ortakları

  Hafif Üretim Cihazları sunan iş ortaklarıdır. Tüm profesyonel şirket içi baskı gereksinimleriniz için hizmet ve destek konusunda önerilerde bulunabilirler.

 • Profesyonel Baskı Uzmanı İş Ortakları

  Profesyonel Baskı çözümlerinde uzmanlaşmış iş ortaklarıdır. Bilgi ve deneyimleri, müşterilere tüm ihtiyaçları için her zaman doğru baskı çözümlerini önerebileceklerine ve sunabileceklerine dair güven verir. Hizmetin hızı ve çevikliği, bu uzmanların temel özellikleridir. Satış, hizmet ve destek yatırımlarına sahip bu iş ortakları, müşterilerinin çalışma süresini ve üretkenliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için ideal bir konumdadır.

 • Tarama İş Ortakları

  Evde, yolda veya ofiste tarama için kolay bir çözüme ihtiyaç duyan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Canon'un imageFORMULA belge tarayıcı serisi genelinde verimli teslimat ve müşteri hizmetleri desteği sağlarlar.

 • Tarama Çözümleri İş Ortakları

  İşle ilgili sorunlarını çözmek için tarama çözümüne ihtiyaç duyan müşterilere danışmanlık ve tavsiye sağlama konusunda uzmandırlar ve Canon imageFORMULA Belge Tarayıcı portföyünden en uygun çözümü sağlamak için değerli uzmanlık ve yetkinlikler sağlarlar.

 • Çalışma Alanı İş Birliği Çözümleri İş Ortakları

  Kuruluşların iş süreçlerini iyileştirmeye yardımcı olmak için kapsamlı belge yönetimi ve önde gelen veri ve bilgi yönetimi çözümleri sağlama konusunda uzmandırlar. Dijital posta odaları ve otomatik iş süreci iş akışlarını içeren basit, karmaşık ve özel çözümlerden müşteri deneyimlerini kolaylaştırıp iyileştirmeye ve müşterileri dijital dönüşüm süreçlerinde desteklemeye kadar.

 • Çalışma Alanı Tarafından Yönetilen Hizmetler İş Ortakları

  Baskı odaklı çeşitli cihazlardan tarama, arşivleme, güvenli depolama ve belgeleri erişip bunları alma dahil olmak üzere Canon portföyü genelindeki çözümler, hizmetler ve destek ile kuruluşların baskı cihazları filosunu yönetmekte uzmandırlar. Masaüstü ve ev yazıcılarından ofis kullanımına yönelik Çok İşlevli Yazıcılara ve hafif üretim yazıcılarına kadar.

 • Çalışma Alanı İş Ortakları

  Ofis ortamında masaüstü baskı, tarama cihazları ve çok işlevli cihazlar dahil tüm müşteri belge ihtiyaçları için cihazlar ve çözümler sunar.