Canon i-SENSYS FAX-L3000

i-SENSYS FAX-L3000

Gelişmiş faks ve fotokopi işlevlerine sahip bu yüksek kapasiteli lazer faks büyük, yoğun ofisler için idealdir. Yüksek kağıt kapasitesi, çift taraflı kullanım ve isteğe bağlı ağ bağlantısı özellikleriyle maksimum üretkenlik sağlar.

Faydalar

 • Super G3 faks
 • 512 sayfalık* standart bellek
 • İsteğe bağlı kasetle maksimum 1100 sayfa kağıt kapasitesi
 • Güvenlik: Kimlik Yönetimi
 • 22 cpm fotokopi
 • 50 sayfalık Çift Taraflı ADF (37 ipm/A4)
 • Ultra Yüksek Kalite görüntüleme
 • Hepsi Bir Arada kartuş
 • İsteğe bağlı baskı ve ağ bağlantısı

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS FAX-L3000 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hızlı, güvenilir faks işlevi


FAX-L3000'in sağlam tasarımı, büyük şirketlere hızlı ve güvenilir yüksek hacimli faks avantajı kazandırır. Super G3 faks modem, belgeleri sayfa başına 3 saniye hızla göndererek telefon masraflarınızın ve çalışanların makine başında kaybettikleri vaktin azalmasını sağlar. Hattı bloke etmeden birden fazla faks alabilmesi, zaman tasarrufu sağlayan bir başka özelliğidir.

Kullanışlı fotokopi


Bu faks makinesi aynı zamanda yüksek hızlı, yüksek kalite lazer fotokopi makinesidir. Fotokopi hızı 22 cpm'dir ve İlk Fotokopi Süresi 13 saniyeden kısadır.

Otomatik çift taraflı kullanım ve belge beslemesi


Otomatik çift taraflı faks, fotokopi ve baskı** işlevleri üretkenliği artırır ve kağıt masraflarını azaltır. 50 sayfalık Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici çıktıları hızlandırır. Çift taraflı belgeleri etkileyici dakikada 37 A4 görüntü hızında tarayarak zamandan tasarruf edin.

Büyük kağıt kapasitesi


Standart kağıt kapasitesi 500 yapraklık kaset ile 100 yapraklı çok amaçlı tepsiden oluşur. Daha da fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız, isteğe bağlı 500 yapraklık kasetle kapasiteyi toplam 1100 yaprağa yükseltebilirsiniz.

Güvenlik ve maliyet denetimi


Departman ve Kullanıcı Kimliği Yönetimi, makineyi yetkili personel dışındakilerin kullanmasını engellerken maliyetleri sıkıca denetlemenize olanak verir. Her departmana ve kullanıcıya ayrı birer kimlik veya şifre verilerek tam güvenlik elde edilebilir.

Kaybolma risksiz fakslama


Kağıt veya toner bir anda biterse, 512 sayfalık* standart bellek (maksimum 1500)** gelen tüm faksları sonradan basmanız için güvenle kaydeder. Elektrik kesildiğinde, bellek faksları ve diğer verileri üç saate kadar tutar.

Hızlı arama


Sık aradığınız tüm numaraları kaydedebileceğiniz 80 tek tuşlu hızlı arama ve 200 kodlu aramayla numaraları çevirmek hızlı ve basittir.

Ultra Yüksek Kalite


İçinde çizimler, fotoğraflar ve metinlerin bir arada bulunduğu ayrıntılı belgeleri gönderirken Ultra Yüksek Kalite teknolojimiz mükemmel sonuçları garanti eder. 256 gri düzeyli yarı ton üretimi çıktılara ilave derinlik ve netlik kazandırır.

Temiz Hepsi Bir Arada kartuş


Toner ile gerekli tüm parçaların içinde bulunduğu Hepsi Bir Arada kartuşu değiştirdiğinizde, faksınız yepyeni olur. Kesintisiz yüksek kalite çıktıları dertsiz tasasız elde edersiniz, üstelik üstünüz başınız kirlenmez.

İsteğe bağlı ağ üzerinden baskı


İsteğe bağlı baskı seti ile ağınıza bağlı tüm kullanıcılar ağ üzerinden baskı alabilir ve bilgisayarlarından faks çekebilir. Uzak Kullanıcı Arabirimi makine durumunun kolayca izlenmesini sağlar.

*

 • ITU-T Standart Tablo No. 1'ye dayanmaktadır
 • ** isteğe bağlı baskı setiyle

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS FAX-L3000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy

Fotokopi

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB bağlantısı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

Duplex Automatic Document Feeder

Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici

i-SENSYS Cartridges

Neden orijinal Canon lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Daha fazlasını keşfedin