Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

Canon’un en üst model siyah beyaz A4 lazer yazıcısı dakikada 40 sayfalık hızlı bir performans sunmaktadır. Ağa hazır olması, MEAP özelliği ve sağlam tasarımıyla yoğun ofis ve çalışma gruplarına sorunsuzca entegre olur.

Avantajlar

  • 40 sayfa/dakika siyah beyaz profesyonel lazer baskı
  • 1200 x 1200 dpi'ye kadar çözünürlük
  • Hızlı İlk Baskı teknolojileriyle beklemeye gerek kalmaz
  • 8,6 sn. İlk Baskı Çıkış Süresi
  • Gömülü MEAP
  • 1600 yaprağa kadar kağıt kapasitesi
  • Otomatik çift taraflı baskı
  • Ağa hazır

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP6780x hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok yönlüdür ve kolayca entegre olur


Uygulama geliştirmeye yönelik Java tabanlı platformumuz MEAP'ın yerleşik olarak bulunması, LBP6780x'in uniFLOW gibi maliyetleri azaltırken baskı çıktısı yönetimini basitleştiren çözümlere dahil edilebilmesine olanak sağlar.

Eksiksiz çalışma grubu baskı çözümü


Canon’un dakikada 40 sayfa ile hızlı performans sağlayan en üst model siyah beyaz lazer cihazı, verimli, yüksek performanslı ve sağlam bir yazıcıya ihtiyaç duyan yoğun kurumsal ofisler ve çalışma grupları için idealdir.

Tutarlı bir şekilde en üstün sonuçlar


Her zaman profesyonel baskı kalitesi sağlar. 1200 x 1200 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğüne sahip yazıcının, karmaşık, ağ üzerinden baskı özelliğini desteklemek için standart olarak 768MB belleği bulunmaktadır. Yerleşik Gigabit Ethernet bağlantısı sorunsuz ağ entegrasyonu sağlayarak, baskı kaynaklarının paylaşımını ve zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmeyi kolaylaştırır. LBP6780x endüstri standardı olan PCL5e/6 ve Adobe® PostScript baskıyı da desteklemektedir.

Verimliliğinizi artırın


LBP6780x sadece 8,6 saniyelik hızlı İlk Baskı Çıkış Süresi ve uyku modundan çabuk çıkma özelliği sunar, bu sayede belgeleriniz için uzun süre beklemezsiniz.

Kapsamlı kağıt kapasitesi


Standart olarak 500 yapraklık kaset ve 100 yapraklık tepsiyle donatılan LBP6780x, toplam 1600 yapraklık kağıt kapasitesi sağlayacak şekilde yapılandırılabilir.

Kullanım kolaylığı


5 satırlı LCD ve zamandan tasarruf ettiren USB depolama ortamından dosya yazdırma özelliği, bu yazıcıyla çalışmayı çok daha kolay hale getirmektedir. Canon’un toneri ve bütün gerekli parçaları içeren Hepsi-Bir-Arada kartuşu, birkaç saniye içerisinde değiştirilebilir ve çıktı alımının kesintisiz olmasını sağlamak için isteğe bağlı yüksek verimli toner kartuşu kullanılabilir.

Otomatik çift taraflı baskı


Profesyonel görünümlü belgeler için, LBP6780x bir belgenin her iki yüzüne de otomatik olarak baskı yaparak kağıttan tasarruf ettirir ve masrafları azaltır.

Sizi korur


imageRUNNER ADVANCE çok işlevli yazıcılarımızda da bulunan gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korur. Bu özellikler ayrıca IPSec ve LAN IEEE 802.1x uyumluluğunu içerir. İsteğe bağlı güvenli posta kutusu baskısı, gizli bilgilerin yanlış kişilere ulaşmasını engeller.

Enerji tasarruflu tasarım


LBP6780x, sınıfında lider Tipik Enerji Tüketimi (TEC) sayesinde çevre üzerindeki etkisini azaltarak çevrenizi ve sürdürülebilirlik hedeflerini destekler ve çalışma maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.
* TEC bir ürünün bir hafta boyunca tipik elektrik tüketimini ifade eder. Test yöntemi Energy Star® tarafından tanımlanmıştır: http://www.eu-energystar.org.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP6780x, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Optional Secure print

İsteğe Bağlı Güvenli Baskı

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+2 Optional Paper Cassette

+2 İsteğe Bağlı Kağıt Kaset

PCL Printing

PCL Baskı

PostScript Printing

PostScript Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.