Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Canon’un birinci sınıf A4 lazer yazıcısı hem renkli hem siyah beyaz olarak dakikada 32 sayfalık bir performans sunar. Yeni nesil MEAP teknolojisi sayesinde bu yazıcı, yüksek hacimli baskılar gerçekleştiren yoğun kurumsal çalışma grupları için çok yönlü bir katkıdır.

Avantajlar

  • Dakikada 32 sayfa renkli ve siyah-beyaz profesyonel lazer baskı
  • 9600x600 dpi'ye kadar eşdeğer baskı çözünürlüğü
  • Hızlı İlk Baskı teknolojileriyle beklemeye gerek kalmaz
  • 10,4 sn. İlk Kopya Çıkış Süresi
  • Gömülü MEAP
  • 1100 yapraklık kapasite
  • Otomatik çift taraflı baskı
  • Ağa hazır

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7780Cx hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Son derece etkili, güvenli iş akışları


Uygulama geliştirmeye yönelik Java tabanlı platformumuz MEAP'ın yerleşik olarak bulunması, LBP7780Cx'in uniFLOW gibi maliyetleri azaltırken baskı çıktısı yönetimini basitleştiren çözümlere dahil edilebilmesine olanak sağlar.

Yüksek hızlı renkli yazıcı


Hem renkli hem siyah beyaz olarak dakikada 32 sayfa (A4) baskı veren ve İlk Kopya Çıkış Süresi 10,4 saniye olan bu yüksek hızlı lazer yazıcı ile zamandan tasarruf edin. Yoğun kurumsal çalışma grupları kullanımı için idealdir ve uyku modundan çabuk çıkması sayesinde belgeler için uzun bekleyişler ortadan kalkar. Sadelikten yana tasarımı ile her ofise rahatça sığar.

Üstün kaliteli sonuçlar


Otomatik Görüntü Geliştirme (AIR) ile gelişmiş 9600 x 600 dpi baskı çözünürlüğü sayesinde mükemmel sonuçlar elde edin. Bu özellik metin ve grafikleri otomatik olarak pürüzsüzleştirir.

Sizi korur


imageRUNNER ADVANCE çok işlevli yazıcılarımızda da bulunan gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi korur. Bu özellikler ayrıca IPSec ve LAN IEEE 802.1x uyumluluğunu içerir. İsteğe bağlı güvenli posta kutusu baskısı, gizli bilgilerin yanlış kişilere ulaşmasını engeller.

Zaman kazandırır


5 satırlı LCD, bu yazıcıyla çalışmayı çok daha kolay hale getirmektedir. Standart olarak 500 yapraklık kaset ve 100 yapraklık tepsiyle donatılmıştır. En ağır iş yüklerinin bile altından kalkabilmesi için, ilave 500 yapraklık kaset ile toplam 1100 yaprağa ulaşan kağıt kapasitesi bulunmaktadır. Canon’un toneri ve bütün gerekli parçaları içeren Hepsi-Bir-Arada kartuşu birkaç saniye içerisinde değiştirilebilir. Daha yüksek verimliliğe sahip siyah toner kartuşu, toner değişiminin neden olduğu kapalı kalma süresini daha da azaltır.

Otomatik çift taraflı baskı


Profesyonel görünümlü belgeler için, LBP7780Cx bir belgenin her iki yüzüne de otomatik olarak baskı yaparak kağıttan tasarruf ettirir ve masrafları azaltır.

Tam ağ entegrasyonu


Sorunsuz ağ entegrasyonuna sahip yerleşik Gigabit Ethernet bağlantısı, baskı kaynaklarının paylaşımını ve zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmeyi kolaylaştırır. LBP7780Cx, endüstri standardı olan PCL5e/6 ve Adobe® PostScript baskıyı da desteklemektedir.

Depolama ortamından doğrudan baskı


LBP7780Cx, USB depolama ortamından baskılar gerçekleştirebilir ve Tiff, JPEG, PDF ve XPS dosyalarını destekler.

Enerji tasarruflu tasarım


LBP7780Cx, sınıfında lider Tipik Enerji Tüketimi (TEC) sayesinde çevre üzerindeki etkisini azaltarak çevrenizi ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi destekler ve çalışma maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olur.
* TEC bir ürünün bir hafta boyunca tipik elektrik tüketimini ifade eder. Test yöntemi Energy Star® tarafından tanımlanmıştır: http://www.eu-energystar.org.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7780Cx, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

USB connection

USB bağlantısı

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

High colour print quality

Yüksek renkli baskı kalitesi

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

PCL Printing

PCL Baskı

PostScript Printing

PostScript Baskı

Optional Secure print

İsteğe Bağlı Güvenli Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan