İş Çözümleri

Teşhir grafiği iş akışı yönetim yazılımı

Baskı öncesinden sonlandırmaya kadar kolay iş akışı. Tutarlı çıktı ve renk yönetimi sağlar.

Sonraki Adımlar

ONYX Thrive

ONYX Thrive

ONYX Thrive iş akışı yönetim yazılımı, Adobe® PDF Baskı Motoru teknolojisini temel alan ölçeklenebilir bir baskı üretimi çözümüdür. ONYX Thrive, dijital dosya gönderiminden renk yönetimi, baskı ve kesmeye kadar gerçek bir uçtan uca PDF iş akışıdır. ONYX Thrive yazılımı, geniş formatlı baskı üretimi iş akışı sürecini yöneterek baskı hizmeti sağlayıcılarına doğru, öngörülebilir, yüksek kaliteli baskı sonuçları sunar ve maliyetli hataları azaltır.

ONYX RIP

ONYX RIP

ONYX RIP yazılımı, Geniş Format üretkenliğini artırmak ve renkleri yönetmek için gerekli kontrolü ve sadeliği sağlayarak baskıcıların üretim maliyetlerini azaltmalarını sağlar. Baskı hizmeti sağlayıcıları, operatör hatasını azaltan ve genel verimliliği artıran rutin görevleri otomatik hale getirerek Geniş Formatlı üretim iş akışlarını kolaylaştırabilirler.

ONYX Textile

ONYX Textile

ONYX Textile Edition yazılımı, geniş formatlı tekstil ve duvar dekorasyonu baskı pazarı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yazılım; ONYX RIPCenter, ONYX PosterShop ve ONYX ProductionHouse paketleri için ve ONYX Thrive iş akışı çözümü yazılımı modülü olarak uygulamaya özel bir sürüm şeklinde mevcuttur. ONYX Textile Edition yazılımı, ONYX 12 yazılımının tüm işlevlerine ek olarak zamandan tasarruf sağlayabilen ve atığı azaltan tekstile özgü özellikleri içerir.

ONYX Advantage

ONYX Advantage

ONYX Advantage yazılım bakımı; ONYX RIP ve Thrive iş akışı yönetim yazılımınızın güncel tutulması için size uygun maliyetli bir yöntem sağlar ve en yeni özelliklerin tamamını sunar. ONYX yazılım yükseltmeleri, eski ve yeni sürümleri ile yüzlerce yeni ve mevcut yazıcı sürücüsüne anında erişim elde edin. ONYX Advantage sözleşme sahiplerinin, ürün eğitimini ve uygulama desteğini içeren talep üzerine sunulan videolardan oluşan kapsamlı bir kütüphaneye erişimi vardır.

İlgili ürün ve aksesuarlar

İlgili ürünler

İlgili hizmetler

  • Kurumsal hizmetler

    İşinizi büyütmek, üretkenliğinizi artırmak, baskı masraflarınızı azaltmak veya baskı ve belgelerle ilgili hizmetlerinizi dış kaynaklara yaptırmak mı istiyorsunuz? Önünüzdeki zorluk ne olursa olsun, Canon hedeflerinize ulaşmanızda size özel hizmetleriyle yardımcı olur.