Canon Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101

Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101

USB kablosu ile kolayca bağlanabilen isteğe bağlı Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çok sayıda Canon DR-serisi tarayıcıda kullanılabilir*. Kitap, dergi, pasaport gibi cilti belgeler için idealdir ve aynı kategorideki ürünlere göre %50 daha fazla verimlilik sağlar. Özel kapağı ile ortam ışığı kontrolü ayarlanabilir ve yüksek hızlı, yüksek çözünürlüklü (1200 dpi)tarama yapılabilir.

Avantajlar

  • Birçok imageFORMULA tarayıcı ile uyumlulık
  • Taramalarda %50'ye kadar daha fazla verimlilik
  • Özel ortam ışığı engelleme modu ile kapak açık tarama
  • Farklı boyut belgeler için ayarlanabilir kapak
  • Görüntü işleme, yüksek kaliteli 1200 dpi tarama
  • Kusursuz ikili tarama ile tek belge oluşturma

Ayrıntılı Özellikler

Canon Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kolay bağlanma, sorunsuz çalışma


Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çok sayıda Canon DR-serisi tarayıcıya bağlanarak otomatik belge besleyiciyle taranamayacak belgelerden kolay, çok yönlü görüntü alma sağlar. Kitap, dergi gibi ciltli ya da hassas belgeleri taramak için son derece ideal olan düz yatak tarayıcı, yüksek hızlı ve yüksek çözünürlüklü tarama için ideal bir seçenek sunar. Çeşitli Canon tarayıcılarla kullanılmak üzere ofis içinde kolayca taşınabilen aygıt, gerek duyulmadığında katlanıp kaldırılarak alandan tasarruf sağlar.

Birçok model için uygun


Düz yatak tarayıcı, USB üzerinden hemen hemen tüm Canon DR-serisi tarayıcılara bağlanarak çok yönlülük sağlar, standart Canon tarayıcınızda arada bir duyulan düz yatak tarama ihtiyaçları için mükemmeldir.

Daha fazla verimlilik


Yüksek hızlı Canon tarayıcılara bağlanan Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, daha fazla verimlilik sağlar. Bir A4 sayfasının 3 saniyeden kısa sürede tarayabilme hızıyla, birçok benzer düz yatak tarayıcıya göre zamandan %50 tasarruf sağlar. Legal boyuta (216 x 356mm) kadar, ayrıca pasaport veya kartvizit gibi küçük belgelerle de tarama yapabilirsiniz; farklı belgeleri hızlı ve uygun maliyetle taramanız gerekiyorsa, son derece idealdir.

Kolay, kapak açık tarama


Özel ortam ışığı engelleme modu ile tarayıcı kapağı açık ya da kapalıyken aynı yüksek kaliteli görüntüler elde edilir. Bu özellik, geniş hacimli işleri kısa sürede taramanız gerektiğinde verimliliği artırır.

Etkileyici görüntü kalitesi


Düz yatak tarayıcı, mükemmel görüntü kalitesi için 1200 dpi değerinde yüksek optik çözünürlüğe sahiptir. Aynı zamanda DR serisi belge tarayıcılarda bulunan Otomatik Renk Algılama, Otomatik Boyut Algılama, Eğrilik Düzeltme ve Metin Yönü Tanıma gibi çok sayıda görüntü işleme özelliğinden faydalanır. Belgenizi düz yatak ünitesine yerleştirin ve tarayıcıyı çalıştırın; her tarama işleminde mükemmel sonuç elde edin.

Tek sürücü, iki tarayıcı


Canon DR-serisi tarayıcılar ile Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101 arasındaki arabirim sayesinde, kullandığınız tek sürücü ile DR-serisi tarayıcıdan ve düz yataktan tarama yapabilirsiniz. Kullanıcılar, birden fazla formatı tek bir belge dosyası olarak tarayarak belgelerini daha etkin ve daha verimli bir şekilde düzenleyebilirler.

Çevreci özellikler


Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çalışmak için daha az güç gerektiren ve maliyetleri azaltan ENERGY STAR gereksinimlerine uygundur.


* İsteğe bağlı Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101; imageFORMULA DR-C125, DR-C130, DR-M140, DR-M160, DR-6010C, DR-6030C ile uyumludur.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.